Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

16.8.2020 16:30

M. Budějovice

30. Stark Pavel
10. Kosmák Josef
60. Kyzlink Tomáš

3:4

(2:4)

Příbyslavice

6. Premar Mario (vl.)
33. Škorpík Vojtěch
35. Lopatář Luboš
43. Matějek Martin

 

Poslední výsledky

A muži

29.5.2021 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

23.5.2021 - 16:30

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

A muži

15.5.2021 - 16:30

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

A muži

27.3.2021 - 15:00

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

21.3.2021 - 14:00

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

A muži

13.3.2021 - 14:30

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

A muži

21.11.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

15.11.2020 - 14:00

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

A muži

7.11.2020 - 14:00

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

B muži

1.11.2020 - 14:00

Opatov

0 : 0

M. Budějovice B

()

Opatov vs M. Budějovice B

A muži

31.10.2020 - 14:00

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

31.10.2020 - 10:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.10.2020 - 00:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2020 - 10:00

M. Budějovice

0 : 0

Jemnicko

()

M. Budějovice vs Jemnicko

A muži

25.10.2020 - 14:30

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

Dorost

25.10.2020 - 10:30

Rapotice

0 : 0

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

B muži

24.10.2020 - 14:30

M. Budějovice B

0 : 0

Rapotice B

()

M. Budějovice B vs Rapotice B

Dorost

24.10.2020 - 00:00

Rapotice

0 : 0

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

B muži

18.10.2020 - 14:30

Předín

0 : 0

M. Budějovice B

()

Předín vs M. Budějovice B

A muži

17.10.2020 - 14:30

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 10 36:11 25 10
2. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 9 29:11 18 6
3. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 9 24:20 17 -1
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 9 24:19 15 0
5. FC Bohdalov FC Bohdalov 10 19:19 15 -3
6. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 10 20:22 13 1
7. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 10 19:22 13 -5
8. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 10 18:21 13 -2
9. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 10 24:28 13 -2
10. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 10 15:19 13 -5
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 10 21:33 12 0
12. FK Rudíkov FK Rudíkov 9 21:25 11 -1
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 10 16:26 10 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 17:27 9 0
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 49:8 27 12
2. Sokol Předín Sokol Předín 10 39:21 24 6
3. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 40:18 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 8 24:15 18 6
5. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 30:28 18 6
6. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 28:17 16 4
7. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 33:28 16 -2
8. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 9 13:26 13 -2
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 10 23:24 10 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 10 29:38 10 -8
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 17:44 7 -8
12. FK Opatov FK Opatov 10 22:38 6 -6
13. SK Kouty B SK Kouty B 9 13:31 4 -5
14. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 9 17:41 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 8 42:13 18 6
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 8 20:10 18 6
3. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 8 17:23 11 -1
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 8 13:19 7 -5
5. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 8 21:36 7 -5
6. FC Rapotice FC Rapotice 8 18:30 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 35:23 17 5
2. SK Blatnice SK Blatnice 8 34:16 16 1
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 28:21 15 0
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 35:31 13 1
5. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 26:23 12 0
6. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 16:18 11 2
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 16:58 0 -12
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Sokol Předín Sokol Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com