Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

11.9.2021 16:00

Jaroměřice n.R.

gol 20. Vydra David
zluta karta 31 Konya Patrik
gol 84. Částek David

2:1

(1:1)

M. Budějovice

gol 5. Liška Jan
zluta karta 55 Nguyen Tomáš
zluta karta 71 Kvapil Ondřej

Sigmund Michal
Šustek Martin
Holý Vojtěch
Konya Patrik
Kotačka Patrik
Pavelec Ondřej
Přibyl Tadeáš
Částek David
Filipi Alexandr
Vydra David
Vrána Maxim

Celý Petr
Knápek Jiří
Škorpík Patrik
Spilka Jiří

 

Haza Karel
Nguyen Tomáš
Kodajek Jakub
Kvapil Ondřej
Haza Ondřej
Fedra Ondřej
Kuba Martin
Ledecký Roman
Liška Jan
Nguyen Filip
Okoš Jaroslav

Hanák Ondřej
Haza Filip
Frič Vilém
Novotný Tadeáš

Poslední výsledky

Dorost

6.11.2022 - 10:30

M. Budějovice

5 : 1

Rapotice/Oslavany

(3:1)

M. Budějovice vs Rapotice/Oslavany

B muži

5.11.2022 - 14:00

M Budějovice "B"

2 : 5

Čáslavice

(1:3)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

A muži

5.11.2022 - 14:00

M. Budějovice

6 : 3

Hamry nad Sázavou

(3:3)

M. Budějovice vs Hamry nad Sázavou

Starší žáci

5.11.2022 - 10:30

Podhorácko/Domamil

2 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Podhorácko/Domamil vs M. Budějovice

B muži

30.10.2022 - 14:30

Valeč

6 : 0

M Budějovice "B"

(2:0)

Valeč vs M Budějovice "B"

Dorost

30.10.2022 - 13:00

Jemnicko

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Jemnicko vs M. Budějovice

Mladší žáci

30.10.2022 - 10:00

Výčapy

5 : 3

M. Budějovice

(2:1)

Výčapy vs M. Budějovice

A muži

29.10.2022 - 14:30

M. Budějovice

4 : 1

Luka nad Jihlavou

(2:1)

M. Budějovice vs Luka nad Jihlavou

Starší přípravka

29.10.2022 - 10:00

7 : 5

M Budějovice "B"

(:)

FŠ Třebíč "B" vs M Budějovice "B"

Dorost

28.10.2022 - 15:00

Nové Syrovice

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky/Stařeč "B"

(1:1)

M. Budějovice vs Okříšky/Stařeč "B"

A muži

23.10.2022 - 14:30

Bohdalov

3 : 2

M. Budějovice

(2:0)

Bohdalov vs M. Budějovice

Starší žáci

23.10.2022 - 12:00

Třebelovice

3 : 11

M. Budějovice

(1:3)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší přípravka

23.10.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

2 : 14

Blatnice

(:)

M Budějovice "B" vs Blatnice

B muži

22.10.2022 - 14:30

M Budějovice "B"

1 : 6

Předín

(1:3)

M Budějovice "B" vs Předín

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 14 8 4 2 42:24 28
2. M. Budějovice M. Budějovice 14 8 3 3 45:31 27
3. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 14 7 2 5 44:28 23
4. Bory Bory 14 6 5 3 32:20 23
5. Rudíkov Rudíkov 14 7 2 5 30:21 23
6. Počítky Počítky 14 6 4 4 41:37 22
7. Křižanov Křižanov 14 5 5 4 29:26 20
8. Přibyslavice Přibyslavice 14 5 4 5 45:37 19
9. Bohdalov Bohdalov 14 4 6 4 28:27 18
10. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 14 5 2 7 28:36 17
11. Bedřichov B Bedřichov B 14 5 2 7 32:47 17
12. Stařeč Stařeč 14 4 2 8 30:51 14
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 14 2 4 8 30:48 10
14. Stonařov Stonařov 14 2 3 9 20:43 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 13 11 0 2 54:21 33
2. Studenec Studenec 13 8 2 3 27:21 26
3. Mohelno Mohelno 13 7 2 4 28:15 23
4. Valeč Valeč 13 7 2 4 41:20 23
5. Čáslavice Čáslavice 13 7 2 4 43:29 23
6. Okříšky "B" Okříšky "B" 13 7 1 5 35:22 22
7. Koněšín Koněšín 13 6 2 5 41:37 20
8. Radotice Radotice 13 5 1 7 26:41 16
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 12 5 0 7 32:37 15
10. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 13 4 1 8 27:41 13
11. Slavice Slavice 13 4 0 9 28:59 12
12. Opatov Opatov 13 2 3 8 13:30 9
13. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 13 3 0 10 20:42 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 9 8 1 0 44:10 25
2. Nové Syrovice Nové Syrovice 9 5 2 2 26:16 17
3. M. Budějovice M. Budějovice 8 4 1 3 19:15 13
4. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 8 4 1 3 22:21 13
5. Rapotice/Oslavany Rudíkov/Kouty 9 2 2 5 14:23 8
6. Dukovany Dukovany 8 1 2 5 7:18 5
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 9 1 1 7 17:46 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 8 8 0 0 53:3 24
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 9 6 1 2 29:13 19
3. Jemnicko Jemnicko 9 5 1 3 44:23 16
4. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 8 4 0 4 42:21 12
5. M. Budějovice M. Budějovice 9 4 0 5 28:34 12
6. Blatnice Blatnice 7 3 1 3 26:25 10
7. Hrotovice Hrotovice 9 2 1 6 21:44 7
8. Třebelovice Třebelovice 9 0 0 9 10:90 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 12 11 0 1 77:18 33
2. Jemnicko Jemnicko 12 9 1 2 73:19 28
3. Výčapy Výčapy 12 8 0 4 65:26 24
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 12 6 2 4 54:31 20
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 12 4 0 8 32:63 12
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 12 2 1 9 31:42 7
7. Police Police 12 0 0 12 2:135 0

Zdroj: fotbal.cz