Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

13.9.2022 17:00

M. Budějovice

0:3

(0:0)

Podhorácko/Domamil

gol 39. Špinka Šťepán
gol 47. Číhal Ondřej
gol 49. Špinka Šťepán

Svoboda Petr
Urbánek Šimon
Šplíchal Lukáš
Nečesal Šimon
Vydrová Adéla
Chrásta Jakub
Němeček Jan 
Zedník Matěj
Okoš Jáchym
Okošová Stela
Prokeš Adam

Šabatková Šarlota
Šafránek Štěpán
Klejdus Tadeáš
Šplíchal Ondřej
Lukš Benjamín

 

Lojda Filip
Číhal Ondřej
Špička Zbyněk 
Řepa Štěpán
Marek Jan
Blaško Milan
Soukupová Eliška
Špinka Šťepán
Choloděnko Vojtěch
Jeřábek Dominik

Poslední výsledky

Starší žáci

28.9.2022 - 12:00

M. Budějovice

4 : 2

Třebelovice

(:)

M. Budějovice vs Třebelovice

Starší přípravka

25.9.2022 - 10:00

Třebelovice

3 : 16

M Budějovice "B"

(:)

Třebelovice vs M Budějovice "B"

Mladší přípravka

25.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

3 : 6

Želetava/Předín "B"

(:)

M. Budějovice vs Želetava/Předín "B"

A muži

24.9.2022 - 15:30

M. Budějovice

4 : 4

Počítky

(:)

M. Budějovice vs Počítky

B muži

24.9.2022 - 15:30

Okříšky "B"

5 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Okříšky "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

24.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 6

Čáslavice/Šebkovice

(:)

M. Budějovice vs Čáslavice/Šebkovice

B muži

23.9.2022 - 17:00

Čáslavice

3 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

22.9.2022 - 16:30

Nové Syrovice

0 : 4

M. Budějovice

(0:1)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší přípravka

20.9.2022 - 17:00

Stařeč

11 : 0

M. Budějovice

(:)

Stařeč vs M. Budějovice

A muži

18.9.2022 - 15:30

Bory

1 : 2

M. Budějovice

(0:0)

Bory vs M. Budějovice

Starší přípravka

18.9.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

17 : 0

Nové Syrovice

(:)

M Budějovice "B" vs Nové Syrovice

B muži

17.9.2022 - 15:30

M Budějovice "B"

0 : 1

Studenec

(0:1)

M Budějovice "B" vs Studenec

Dorost

17.9.2022 - 12:00

Lipník/Valeč "B"

2 : 6

M. Budějovice

(1:2)

Lipník/Valeč "B" vs M. Budějovice

Mladší přípravka

15.9.2022 - 16:00

Jemnicko/Třebelovice

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Jemnicko/Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

14.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

4 : 1

(4:1)

M. Budějovice vs Rudíkov/Kouty

Starší žáci

13.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

0 : 3

Podhorácko/Domamil

(0:0)

M. Budějovice vs Podhorácko/Domamil

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 8 5 2 1 27:18 17
2. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 8 5 1 2 34:14 16
3. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 8 5 1 2 31:18 16
4. Rudíkov Rudíkov 8 5 1 2 21:11 16
5. Bory Bory 8 4 2 2 16:10 14
6. Počítky Počítky 8 4 2 2 21:21 14
7. Přibyslavice Přibyslavice 8 3 2 3 27:19 11
8. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 8 3 1 4 16:21 10
9. Bedřichov B Bedřichov B 8 3 1 4 18:26 10
10. Stařeč Stařeč 8 3 0 5 17:26 9
11. Bohdalov Bohdalov 8 1 5 2 13:14 8
12. Křižanov Křižanov 8 2 2 4 15:22 8
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 8 1 2 5 14:30 5
14. Stonařov Stonařov 8 0 2 6 12:32 2
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 7 7 0 0 34:8 21
2. Okříšky "B" Okříšky "B" 7 6 0 1 27:9 18
3. Mohelno Mohelno 8 5 1 2 18:7 16
4. Čáslavice Čáslavice 8 4 2 2 28:18 14
5. Studenec Studenec 7 4 0 3 11:12 12
6. Valeč Valeč 7 3 1 3 17:14 10
7. Radotice Radotice 7 3 1 3 16:18 10
8. Koněšín Koněšín 8 3 0 5 28:31 9
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 7 3 0 4 20:24 9
10. Opatov Opatov 8 2 2 4 9:18 8
11. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 7 2 1 4 16:22 7
12. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7 1 0 6 10:19 3
13. Slavice Slavice 8 1 0 7 12:46 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 27:6 13
2. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 5 3 1 1 14:11 10
3. Nové Syrovice Nové Syrovice 5 2 2 1 17:13 8
4. M. Budějovice M. Budějovice 3 2 0 1 10:7 6
5. M. Budějovice Rudíkov/Kouty 6 1 2 3 10:19 5
6. Dukovany Dukovany 4 1 1 2 5:8 4
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 6 0 1 5 13:32 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 5 5 0 0 28:2 15
2. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 30:9 13
3. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 4 2 0 2 24:10 6
4. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 3 2 0 1 12:3 6
5. Hrotovice Hrotovice 3 1 1 1 8:10 4
6. Blatnice Blatnice 4 1 0 3 13:16 3
7. M. Budějovice M. Budějovice 4 1 0 3 6:20 3
8. Třebelovice Třebelovice 6 0 0 6 4:55 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 6 5 0 1 37:8 15
2. M. Budějovice M. Budějovice 5 5 0 0 30:5 15
3. Výčapy Výčapy 7 4 0 3 41:10 12
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 6 4 0 2 35:16 12
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 7 3 0 4 19:43 9
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 7 1 0 6 24:29 3
7. Police Police 6 0 0 6 1:76 0

Zdroj: fotbal.cz