Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

28.8.2021 13:30

M. Budějovice

gol 26. Nguyen Filip
zluta karta 44 Kuba Martin
pdstup 46 Hanák Ondřej
nastup 46. Kodajek Jakub
pdstup 51 Okoš Jaroslav
nastup 51. Frič Vilém
zluta karta 61 Fedra Ondřej
gol 68. Nguyen Filip

2:4

(1:2)

Brtnice/Stonařov

gol 12. Surán Lukáš
gol 33. Surán Lukáš
gol 76. Nikrmajer Jaroslav
gol 85. Surán Lukáš
zluta karta 90 Nikrmajer Jaroslav

Haza Karel
Ledecký Roman
Haza Ondřej
Kundrum Matěj
Kuba Martin
Okoš Jaroslav
Kvapil Ondřej
Fedra Ondřej
Nguyen Filip
Nguyen Tomáš
Hanák Ondřej

Haza Filip
Frič Vilém
Kodajek Jakub

 

Pojer Matěj
Plass Štěpán
Necid Zdeněk
Pipek Daniel
Kolár Šimon
Dvořák Rostislav
Nikrmajer Jaroslav
Plass Tomáš
Dostál Michal
Prášil Martin
Surán Lukáš

Kalina Matyáš
Hink Jonáš
Řehořka Richard

Poslední výsledky

A muži

12.6.2022 - 16:30

M. Budějovice

3 : 0

Hartvíkovice

(:)

M. Budějovice vs Hartvíkovice

Starší žáci

12.6.2022 - 14:30

Březník

3 : 4

M. Budějovice

(:)

Březník vs M. Budějovice

Starší přípravka

12.6.2022 - 13:00

1 : 5

M Budějovice "B"

(:)

Předín/Želetava "B" vs M Budějovice "B"

B muži

11.6.2022 - 16:30

Šebkovice "B"

3 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Šebkovice "B" vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

11.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 2

Nové Syrovice

(:)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Dorost

8.6.2022 - 17:00

M. Budějovice

1 : 0

Jaroměřice n.R.

(:)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

5.6.2022 - 16:30

Rokytnice n.R.

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Rokytnice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.6.2022 - 14:15

Třebelovice

4 : 2

M. Budějovice

(:)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší žáci

5.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 3

Hrotovice

(:)

M. Budějovice vs Hrotovice

Starší přípravka

4.6.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 5

Jemnicko

(:)

M Budějovice "B" vs Jemnicko

B muži

3.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

2 : 4

Opatov

(:)

M Budějovice "B" vs Opatov

Starší přípravka

1.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

5 : 9

(:)

M Budějovice "B" vs Moravské Budějovice "A"

B muži

29.5.2022 - 16:30

Čáslavice

7 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Moravské Budějovice ▲ 26 19 5 2 102:30 62
2. Myslibořice Myslibořice 26 19 3 4 94:46 60
3. Vladislav Vladislav 26 14 7 5 94:41 49
4. Hartvíkovice Hartvíkovice 26 12 4 10 63:62 40
5. Horní Újezd Horní Újezd 26 11 2 13 57:64 35
6. Výčapy Výčapy 26 9 8 9 51:49 35
7. Rokytnice n.R. Rokytnice n.R. 26 10 5 11 50:54 35
8. Lipník Lipník 26 8 10 8 55:53 34
9. Náměšť n.O. - Vícenice "B" Náměšť n.O. - Vícenice "B" 26 9 6 11 57:77 33
10. Chlístov Chlístov 26 9 5 12 71:85 32
11. Nové Syrovice Nové Syrovice 26 8 6 12 48:75 30
12. Třebelovice Třebelovice 26 8 6 12 62:80 30
13. Třebelovice Studenec ▼ 26 6 2 18 44:87 20
14. Třebelovice Koněšín ▼ 26 4 3 19 40:85 15
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Třebelovice Hrotovice ▲ 26 21 1 4 105:25 64
2. Předín Předín 26 20 2 4 125:33 62
3. Čáslavice Čáslavice 26 19 3 4 88:27 60
4. Okříšky "B" Okříšky "B" 26 14 3 9 59:47 45
5. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 26 13 2 11 80:73 41
6. Opatov Opatov 26 11 6 9 63:62 39
7. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 26 11 5 10 67:61 38
8. Rapotice "B" Rapotice "B" 26 12 2 12 69:88 38
9. Radotice Radotice 26 11 4 11 47:71 37
10. Rouchovany Rouchovany 26 9 3 14 70:83 30
11. Jemnicko "B" Jemnicko "B" 26 7 3 16 54:81 24
12. Jemnicko "B" Pyšel ▼ 26 5 2 19 38:97 17
13. Jemnicko "B" Třebenice ▼ 26 5 1 20 46:108 16
14. Jemnicko "B" Kouty "B" ▼ 26 5 1 20 47:102 16
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko "B" Brtnice/Stonařov ▲ 20 16 2 2 97:26 50
2. M. Budějovice M. Budějovice 20 14 1 5 77:28 43
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 20 11 0 9 42:39 33
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 20 7 1 12 36:59 22
5. Dukovany Dukovany 20 4 4 12 25:56 16
6. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 20 3 2 15 14:83 11
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Hrotovice Hrotovice 18 15 0 3 66:16 45
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 12 2 4 72:23 38
3. Jemnicko Jemnicko 18 8 4 6 50:56 28
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 18 8 3 7 35:36 27
5. Březník Březník 18 5 4 9 36:70 19
6. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 18 4 2 12 40:66 14
7. M. Budějovice M. Budějovice 18 2 3 13 37:69 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 18 13 2 3 103:43 41
2. Blatnice Blatnice 18 12 3 3 82:33 39
3. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 11 1 6 66:47 34
4. Jemnicko Jemnicko 18 9 2 7 69:55 29
5. Třebelovice Třebelovice 18 7 1 10 47:78 22
6. M. Budějovice M. Budějovice 18 4 1 13 45:87 13
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 18 1 2 15 15:84 5

Zdroj: fotbal.cz