Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

10.9.2022 10:00

Okříšky/Stařeč "B"

gol 7. Ježek Ondřej

1:16

(1:4)

M. Budějovice

gol 10. Jelínek Jan
gol 12. Drexler Kryštof
gol 14. Gross Viktor
gol 23. Drexler Kryštof
gol 35. Bulíček Vojtěch
gol 38. Křivánek Matěj
gol 39. Kvapilová Veronika
gol 40. Jelínek Jan
gol 45. Černá Eliška
gol 47. Jelínek Jan
gol 49. Drexler Kryštof
gol 50. Křivánek Matěj
gol 55. Černá Eliška
gol 58. Drexler Kryštof
gol 59. Vandas Lukáš
gol 60. Gross Viktor

Chňoupek Mikuláš Petr
Herynek Dominik
Komínek Ondřej 
Neumann Matyáš
Pavelka Alex
Pavelka Matěj
Caha Matyáš
Kofroň David
Kulovaný Matěj
Průša Matyáš
Vodička Jan

Ježek Ondřej
Kejnovský Šimon
Zeman Tomáš
Chaloupka Dan

 

Obrdlík Adam
Foltýn Michal
Gross Viktor
Jelínek Jan
Černá Eliška
Drexler Kryštof
Bulíček Vojtěch
Kvapilová Veronika
Křivánek Matěj
Vandas Lukáš 
John Martin

Poslední výsledky

Starší žáci

28.9.2022 - 12:00

M. Budějovice

4 : 2

Třebelovice

(:)

M. Budějovice vs Třebelovice

Starší přípravka

25.9.2022 - 10:00

Třebelovice

3 : 16

M Budějovice "B"

(:)

Třebelovice vs M Budějovice "B"

Mladší přípravka

25.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

3 : 6

Želetava/Předín "B"

(:)

M. Budějovice vs Želetava/Předín "B"

A muži

24.9.2022 - 15:30

M. Budějovice

4 : 4

Počítky

(:)

M. Budějovice vs Počítky

B muži

24.9.2022 - 15:30

Okříšky "B"

5 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Okříšky "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

24.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 6

Čáslavice/Šebkovice

(:)

M. Budějovice vs Čáslavice/Šebkovice

B muži

23.9.2022 - 17:00

Čáslavice

3 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

22.9.2022 - 16:30

Nové Syrovice

0 : 4

M. Budějovice

(0:1)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší přípravka

20.9.2022 - 17:00

Stařeč

11 : 0

M. Budějovice

(:)

Stařeč vs M. Budějovice

A muži

18.9.2022 - 15:30

Bory

1 : 2

M. Budějovice

(0:0)

Bory vs M. Budějovice

Starší přípravka

18.9.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

17 : 0

Nové Syrovice

(:)

M Budějovice "B" vs Nové Syrovice

B muži

17.9.2022 - 15:30

M Budějovice "B"

0 : 1

Studenec

(0:1)

M Budějovice "B" vs Studenec

Dorost

17.9.2022 - 12:00

Lipník/Valeč "B"

2 : 6

M. Budějovice

(1:2)

Lipník/Valeč "B" vs M. Budějovice

Mladší přípravka

15.9.2022 - 16:00

Jemnicko/Třebelovice

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Jemnicko/Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

14.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

4 : 1

(4:1)

M. Budějovice vs Rudíkov/Kouty

Starší žáci

13.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

0 : 3

Podhorácko/Domamil

(0:0)

M. Budějovice vs Podhorácko/Domamil

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 8 5 2 1 27:18 17
2. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 8 5 1 2 34:14 16
3. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 8 5 1 2 31:18 16
4. Rudíkov Rudíkov 8 5 1 2 21:11 16
5. Bory Bory 8 4 2 2 16:10 14
6. Počítky Počítky 8 4 2 2 21:21 14
7. Přibyslavice Přibyslavice 8 3 2 3 27:19 11
8. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 8 3 1 4 16:21 10
9. Bedřichov B Bedřichov B 8 3 1 4 18:26 10
10. Stařeč Stařeč 8 3 0 5 17:26 9
11. Bohdalov Bohdalov 8 1 5 2 13:14 8
12. Křižanov Křižanov 8 2 2 4 15:22 8
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 8 1 2 5 14:30 5
14. Stonařov Stonařov 8 0 2 6 12:32 2
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 7 7 0 0 34:8 21
2. Okříšky "B" Okříšky "B" 7 6 0 1 27:9 18
3. Mohelno Mohelno 8 5 1 2 18:7 16
4. Čáslavice Čáslavice 8 4 2 2 28:18 14
5. Studenec Studenec 7 4 0 3 11:12 12
6. Valeč Valeč 7 3 1 3 17:14 10
7. Radotice Radotice 7 3 1 3 16:18 10
8. Koněšín Koněšín 8 3 0 5 28:31 9
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 7 3 0 4 20:24 9
10. Opatov Opatov 8 2 2 4 9:18 8
11. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 7 2 1 4 16:22 7
12. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7 1 0 6 10:19 3
13. Slavice Slavice 8 1 0 7 12:46 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 27:6 13
2. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 5 3 1 1 14:11 10
3. Nové Syrovice Nové Syrovice 5 2 2 1 17:13 8
4. M. Budějovice M. Budějovice 3 2 0 1 10:7 6
5. M. Budějovice Rudíkov/Kouty 6 1 2 3 10:19 5
6. Dukovany Dukovany 4 1 1 2 5:8 4
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 6 0 1 5 13:32 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 5 5 0 0 28:2 15
2. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 30:9 13
3. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 4 2 0 2 24:10 6
4. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 3 2 0 1 12:3 6
5. Hrotovice Hrotovice 3 1 1 1 8:10 4
6. Blatnice Blatnice 4 1 0 3 13:16 3
7. M. Budějovice M. Budějovice 4 1 0 3 6:20 3
8. Třebelovice Třebelovice 6 0 0 6 4:55 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 6 5 0 1 37:8 15
2. M. Budějovice M. Budějovice 5 5 0 0 30:5 15
3. Výčapy Výčapy 7 4 0 3 41:10 12
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 6 4 0 2 35:16 12
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 7 3 0 4 19:43 9
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 7 1 0 6 24:29 3
7. Police Police 6 0 0 6 1:76 0

Zdroj: fotbal.cz