Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

28.9.2022 12:00

M. Budějovice

gol 9. Okoš Jáchym
gol 11. Prokeš Adam
gol 36. Kotačka Štěpán
gol 44. Němeček Jan

4:2

(2:2)

Třebelovice

gol 16. Nix Jakub
gol 29. Sedlák Jan

Lukš Benjamín
Svoboda Petr
Chrásta Jakub
Klejdus Tadeáš
Nečesal Šimon
Němeček Jan 
Okoš Jáchym
Okošová Stela
Prokeš Adam
Šabatková Šarlota
Šafránek Štěpán

Šplíchal Lukáš
Šplíchal Ondřej
Urbánek Šimon
Vydrová Adéla

 

Bulíček Jan
Barbořák Radek
Bláhová Vendula
Fiedler Vojtěch
Fiedlerová Alice
Fouma Max
Fučík Jakub
Kotačka Štěpán
Nix Jakub 
Sedlák Jan
Šilingr Daniel

Venhodová Klára
Vyplašil Matěj
Pokorný Filip

Poslední výsledky

B muži

14.4.2024 - 16:00

M Budějovice "B"

4 : 0

Radotice

(:)

M Budějovice "B" vs Radotice

A muži

13.4.2024 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Radešínská Svratka

(:)

M. Budějovice vs Radešínská Svratka

Mladší žáci

13.4.2024 - 10:45

2 : 5

M. Budějovice

(:)

Žďár nad Sázavou B vs M. Budějovice

Starší žáci

13.4.2024 - 09:00

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Žďár nad Sázavou B vs M. Budějovice

A muži

7.4.2024 - 15:30

Počítky

3 : 2

M. Budějovice

(:)

Počítky vs M. Budějovice

B muži

6.4.2024 - 15:30

M Budějovice "B"

4 : 0

Jaroměřice n. R.

(:)

M Budějovice "B" vs Jaroměřice n. R.

Starší žáci

6.4.2024 - 10:45

M. Budějovice

2 : 7

(:)

M. Budějovice vs Rapotice/Březník

Mladší žáci

6.4.2024 - 09:00

M. Budějovice

7 : 1

(:)

M. Budějovice vs Rapotice/Březník

B muži

31.3.2024 - 10:15

Litohoř

3 : 4

M Budějovice "B"

(:)

Litohoř vs M Budějovice "B"

A muži

30.3.2024 - 15:30

M. Budějovice

2 : 1

Rudíkov

(:)

M. Budějovice vs Rudíkov

Starší žáci

29.3.2024 - 11:00

3 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

Mladší žáci

29.3.2024 - 09:00

8 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

A muži

24.3.2024 - 15:00

Nedvědice

4 : 1

M. Budějovice

(3:0)

Nedvědice vs M. Budějovice

B muži

23.3.2024 - 15:00

M Budějovice "B"

1 : 2

Čáslavice

(:)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

B muži

5.11.2023 - 14:00

Opatov

5 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Opatov vs M Budějovice "B"

A muži

4.11.2023 - 14:00

M. Budějovice

1 : 5

Rozsochy

(:)

M. Budějovice vs Rozsochy

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 17 11 4 2 46:25 37
2. Vladislav Vladislav 17 10 5 2 41:17 35
3. M. Budějovice M. Budějovice 17 11 1 5 41:34 34
4. Křižanov Křižanov 17 9 2 6 41:33 29
5. Rozsochy Rozsochy 17 8 4 5 41:22 28
6. Velký Beranov Velký Beranov 17 8 3 6 38:33 27
7. Počítky Počítky 17 8 3 6 40:37 27
8. Bohdalov Bohdalov 17 8 1 8 42:39 25
9. Rudíkov Rudíkov 17 6 6 5 42:30 24
10. Přibyslavice Přibyslavice 17 7 2 8 43:48 23
11. Jamné Jamné 17 4 4 9 24:41 16
12. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 17 4 1 12 25:49 13
13. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 17 3 1 13 28:46 10
14. Stará Říše B Stará Říše B 17 3 1 13 18:56 10
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Koněšín Koněšín 17 15 0 2 62:27 45
2. Mohelno Mohelno 17 12 3 2 50:17 39
3. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 17 12 2 3 45:18 38
4. FŠ Třebíč "B" FŠ Třebíč "B" 17 9 2 6 57:38 29
5. Okříšky "B" Okříšky "B" 17 8 5 4 47:36 29
6. Radotice Radotice 17 8 1 8 27:39 25
7. Jaroměřice n. R. Jaroměřice n. R. 17 7 3 7 36:37 24
8. Čáslavice Čáslavice 17 7 2 8 44:43 23
9. Opatov Opatov 17 6 1 10 41:49 19
10. Rapotice "B" Rapotice "B" 17 5 3 9 38:51 18
11. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 17 4 3 10 30:47 15
12. Dukovany "B" Dukovany "B" 17 4 2 11 29:56 14
13. Litohoř Litohoř 17 3 4 10 34:46 13
14. Studenec Studenec 17 2 3 12 26:62 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Studenec Velký Beranov "B" 12 11 0 1 68:14 33
2. Studenec Náměšť n. O. - Vícenice/Koněšín 13 8 3 2 58:22 27
3. Studenec Rapotice/Březník 12 7 3 2 38:28 24
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 12 5 2 5 24:19 17
5. Čáslavice/Šebkovice Rokytnice n. R./Želetava "B" 13 5 2 6 39:37 17
6. Hrotovice Hrotovice 12 4 3 5 18:25 15
7. Hrotovice Moravské Budějovice/Nové Syrovice 12 3 1 8 25:45 10
8. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 11 2 1 8 14:47 7
9. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 11 1 1 9 20:67 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 10 7 0 3 32:23 21
2. Nedvědice Rapotice/Březník 11 5 4 2 34:26 19
3. Nedvědice FŠ Třebíč B 10 5 2 3 55:43 17
4. M. Budějovice M. Budějovice 10 4 2 4 39:35 14
5. M. Budějovice Měřín 10 4 2 4 31:29 14
6. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 11 3 1 7 29:35 10
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 10 2 1 7 31:60 7
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 11 10 0 1 69:19 30
2. M. Budějovice FŠ Třebíč B 10 7 1 2 44:28 22
3. M. Budějovice Nedvědice/Doubravník 10 6 1 3 33:14 19
4. M. Budějovice M. Budějovice 10 4 1 5 22:30 13
5. M. Budějovice Rapotice/Březník 11 4 1 6 31:48 13
6. M. Budějovice Měřín 10 2 0 8 23:51 6
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 10 1 0 9 26:58 3

Zdroj: fotbal.cz