Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

15.10.2022 11:30

M. Budějovice

gol 35. Haza Ondřej
gol 39. Haza Ondřej
zluta karta 53 Nguyen Filip
gol 57. Nguyen Filip
gol 72. Hanák Ondřej
zluta karta 83 Kvapil Ondřej

4:1

(2:0)

Dukovany

zluta karta 33 Juřík Tomáš
pdstup 34 Juřík Tomáš
nastup 34. Čížek Matěj
pdstup 46 Suchánek Jakub
nastup 46. Diviš Marek
zluta karta 63 Ležák Václav
cervena karta 67. Ležák Václav
pdstup 69 Kožnar Martin
nastup 69. Krys Samuel
gol 90. Diviš Marek

Rumíšek Lukáš
Kvapil Ondřej
Haza Ondřej
Kodajek Jakub 
Slabý Patrik
Boudný Filip
Řepa Marek
Nguyen Filip
Hanák Ondřej
Haza Filip
Kundrum Matěj

Frič Vilém

 

Dobrovolný Josef
Škoda Ondřej
Juřík Adam
Kuchařík Šimon
Kožnar Martin
Kudláček Jaroslav
Kryška Ondřej 
Suchánek Jakub
Bašta Michael
Ležák Václav
Juřík Tomáš

Peterka Matěj
Čížek Matěj
Diviš Marek
Krys Samuel
Oravkin Pavel

Poslední výsledky

A muži

23.9.2023 - 15:30

M. Budějovice

2 : 1

Stará Říše B

(:)

M. Budějovice vs Stará Říše B

Mladší žáci

23.9.2023 - 11:00

0 : 2

M. Budějovice

(:)

Měřín vs M. Budějovice

Mladší přípravka

23.9.2023 - 10:00

M Budějovice "B"

0 : 3

(:)

M Budějovice "B" vs Myslibořice/Lipník modrá

Starší žáci

23.9.2023 - 09:00

3 : 3

M. Budějovice

(:)

Měřín vs M. Budějovice

Starší přípravka

18.9.2023 - 16:00

5 : 2

M Budějovice "B"

(:)

Moravské Budějovice "A" vs M Budějovice "B"

A muži

17.9.2023 - 15:30

M. Budějovice

1 : 0

Vladislav

(1:0)

M. Budějovice vs Vladislav

B muži

16.9.2023 - 15:30

M Budějovice "B"

1 : 2

Rapotice "B"

(0:0)

M Budějovice "B" vs Rapotice "B"

Starší žáci

16.9.2023 - 10:45

M. Budějovice

5 : 3

(:)

M. Budějovice vs Žďár nad Sázavou B

Mladší žáci

16.9.2023 - 09:00

M. Budějovice

2 : 4

(:)

M. Budějovice vs Žďár nad Sázavou B

Mladší přípravka

15.9.2023 - 16:30

Předín

1 : 9

M Budějovice "B"

(:)

Předín vs M Budějovice "B"

Starší přípravka

13.9.2023 - 16:30

M Budějovice "B"

2 : 8

(:)

M Budějovice "B" vs Předín/Želetava

Mladší přípravka

12.9.2023 - 17:00

2 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Moravské Budějovice "A" vs M Budějovice "B"

A muži

10.9.2023 - 16:00

Radešínská Svratka

2 : 3

M. Budějovice

(:)

Radešínská Svratka vs M. Budějovice

B muži

10.9.2023 - 16:00

Radotice

4 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Radotice vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

9.9.2023 - 12:00

1 : 2

M. Budějovice

(:)

Rapotice/Březník vs M. Budějovice

Starší žáci

9.9.2023 - 10:00

3 : 3

M. Budějovice

(:)

Rapotice/Březník vs M. Budějovice

Mladší přípravka

9.9.2023 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 6

(:)

M Budějovice "B" vs Rokytnice n. R./Želetava "B"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Velký Beranov Velký Beranov 7 5 1 1 23:12 16
2. Vladislav Vladislav 6 5 0 1 13:5 15
3. Rudíkov Rudíkov 7 4 2 1 20:11 14
4. M. Budějovice M. Budějovice 7 4 1 2 15:13 13
5. Přibyslavice Přibyslavice 6 4 0 2 18:15 12
6. Nedvědice Nedvědice 6 3 2 1 16:11 11
7. Bohdalov Bohdalov 6 3 0 3 17:18 9
8. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 7 3 0 4 16:19 9
9. Křižanov Křižanov 6 2 2 2 11:13 8
10. Počítky Počítky 6 2 1 3 15:13 7
11. Rozsochy Rozsochy 6 2 0 4 11:9 6
12. Jamné Jamné 7 1 2 4 11:18 5
13. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 6 1 0 5 12:17 3
14. Stará Říše B Stará Říše B 7 0 1 6 4:28 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Mohelno Mohelno 7 5 1 1 20:7 16
2. Koněšín Koněšín 6 5 0 1 23:9 15
3. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 7 5 0 2 21:10 15
4. FŠ Třebíč "B" FŠ Třebíč "B" 6 3 1 2 23:14 10
5. Okříšky "B" Okříšky "B" 6 3 1 2 13:14 10
6. Dukovany "B" Dukovany "B" 6 3 0 3 9:12 9
7. Radotice Radotice 6 3 0 3 8:17 9
8. Jaroměřice n. R. Jaroměřice n. R. 6 2 2 2 15:13 8
9. Opatov Opatov 6 2 0 4 16:15 6
10. Čáslavice Čáslavice 5 2 0 3 9:15 6
11. Rapotice "B" Rapotice "B" 6 2 0 4 11:20 6
12. Studenec Studenec 6 1 2 3 8:15 5
13. Litohoř Litohoř 6 1 1 4 9:15 4
14. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 5 0 2 3 6:15 2
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M Budějovice "B" Velký Beranov "B" 5 5 0 0 40:4 15
2. M Budějovice "B" Náměšť n. O. - Vícenice/Koněšín 6 4 1 1 25:9 13
3. M Budějovice "B" Rapotice/Březník 5 3 1 1 16:13 10
4. M Budějovice "B" Rokytnice n. R./Želetava "B" 5 2 2 1 13:11 8
5. Hrotovice Hrotovice 4 1 3 0 8:6 6
6. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 6 2 0 4 10:28 6
7. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 4 1 0 3 4:8 3
8. Čáslavice/Šebkovice Moravské Budějovice/Nové Syrovice 5 0 1 4 6:15 1
9. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 4 0 0 4 4:32 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 4 2 2 0 19:10 8
2. M. Budějovice FŠ Třebíč B 3 2 1 0 25:6 7
3. M. Budějovice Měřín 4 2 1 1 15:11 7
4. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 4 2 0 2 12:11 6
5. Nedvědice Nedvědice 3 2 0 1 5:9 6
6. Nedvědice Rapotice/Březník 4 0 2 2 9:15 2
7. Nedvědice Žďár nad Sázavou B 4 0 0 4 9:32 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 4 3 0 1 27:7 9
2. Nedvědice FŠ Třebíč B 3 3 0 0 24:8 9
3. M. Budějovice M. Budějovice 4 2 1 1 7:6 7
4. M. Budějovice Nedvědice/Doubravník 3 1 1 1 6:4 4
5. M. Budějovice Měřín 4 1 0 3 8:18 3
6. M. Budějovice Rapotice/Březník 4 1 0 3 7:21 3
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 4 1 0 3 11:26 3

Zdroj: fotbal.cz