Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

24.9.2022 12:00

M. Budějovice

-:-

Rapotice/Oslavany

 

Poslední výsledky

Starší žáci

28.9.2022 - 12:00

M. Budějovice

4 : 2

Třebelovice

(:)

M. Budějovice vs Třebelovice

Starší přípravka

25.9.2022 - 10:00

Třebelovice

3 : 16

M Budějovice "B"

(:)

Třebelovice vs M Budějovice "B"

Mladší přípravka

25.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

3 : 6

Želetava/Předín "B"

(:)

M. Budějovice vs Želetava/Předín "B"

A muži

24.9.2022 - 15:30

M. Budějovice

4 : 4

Počítky

(:)

M. Budějovice vs Počítky

B muži

24.9.2022 - 15:30

Okříšky "B"

5 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Okříšky "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

24.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 6

Čáslavice/Šebkovice

(:)

M. Budějovice vs Čáslavice/Šebkovice

B muži

23.9.2022 - 17:00

Čáslavice

3 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

22.9.2022 - 16:30

Nové Syrovice

0 : 4

M. Budějovice

(0:1)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší přípravka

20.9.2022 - 17:00

Stařeč

11 : 0

M. Budějovice

(:)

Stařeč vs M. Budějovice

A muži

18.9.2022 - 15:30

Bory

1 : 2

M. Budějovice

(0:0)

Bory vs M. Budějovice

Starší přípravka

18.9.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

17 : 0

Nové Syrovice

(:)

M Budějovice "B" vs Nové Syrovice

B muži

17.9.2022 - 15:30

M Budějovice "B"

0 : 1

Studenec

(0:1)

M Budějovice "B" vs Studenec

Dorost

17.9.2022 - 12:00

Lipník/Valeč "B"

2 : 6

M. Budějovice

(1:2)

Lipník/Valeč "B" vs M. Budějovice

Mladší přípravka

15.9.2022 - 16:00

Jemnicko/Třebelovice

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Jemnicko/Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

14.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

4 : 1

(4:1)

M. Budějovice vs Rudíkov/Kouty

Starší žáci

13.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

0 : 3

Podhorácko/Domamil

(0:0)

M. Budějovice vs Podhorácko/Domamil

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 8 5 2 1 27:18 17
2. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 8 5 1 2 34:14 16
3. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 8 5 1 2 31:18 16
4. Rudíkov Rudíkov 8 5 1 2 21:11 16
5. Bory Bory 8 4 2 2 16:10 14
6. Počítky Počítky 8 4 2 2 21:21 14
7. Přibyslavice Přibyslavice 8 3 2 3 27:19 11
8. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 8 3 1 4 16:21 10
9. Bedřichov B Bedřichov B 8 3 1 4 18:26 10
10. Stařeč Stařeč 8 3 0 5 17:26 9
11. Bohdalov Bohdalov 8 1 5 2 13:14 8
12. Křižanov Křižanov 8 2 2 4 15:22 8
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 8 1 2 5 14:30 5
14. Stonařov Stonařov 8 0 2 6 12:32 2
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 7 7 0 0 34:8 21
2. Okříšky "B" Okříšky "B" 7 6 0 1 27:9 18
3. Mohelno Mohelno 8 5 1 2 18:7 16
4. Čáslavice Čáslavice 8 4 2 2 28:18 14
5. Studenec Studenec 7 4 0 3 11:12 12
6. Valeč Valeč 7 3 1 3 17:14 10
7. Radotice Radotice 7 3 1 3 16:18 10
8. Koněšín Koněšín 8 3 0 5 28:31 9
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 7 3 0 4 20:24 9
10. Opatov Opatov 8 2 2 4 9:18 8
11. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 7 2 1 4 16:22 7
12. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7 1 0 6 10:19 3
13. Slavice Slavice 8 1 0 7 12:46 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 27:6 13
2. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 5 3 1 1 14:11 10
3. Nové Syrovice Nové Syrovice 5 2 2 1 17:13 8
4. M. Budějovice M. Budějovice 3 2 0 1 10:7 6
5. M. Budějovice Rudíkov/Kouty 6 1 2 3 10:19 5
6. Dukovany Dukovany 4 1 1 2 5:8 4
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 6 0 1 5 13:32 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 5 5 0 0 28:2 15
2. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 30:9 13
3. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 4 2 0 2 24:10 6
4. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 3 2 0 1 12:3 6
5. Hrotovice Hrotovice 3 1 1 1 8:10 4
6. Blatnice Blatnice 4 1 0 3 13:16 3
7. M. Budějovice M. Budějovice 4 1 0 3 6:20 3
8. Třebelovice Třebelovice 6 0 0 6 4:55 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 6 5 0 1 37:8 15
2. M. Budějovice M. Budějovice 5 5 0 0 30:5 15
3. Výčapy Výčapy 7 4 0 3 41:10 12
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 6 4 0 2 35:16 12
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 7 3 0 4 19:43 9
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 7 1 0 6 24:29 3
7. Police Police 6 0 0 6 1:76 0

Zdroj: fotbal.cz