Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

9.10.2021 15:00

M Budějovice "B"

zluta karta 22 Stehlík Libor
gol 30. Dostál Jiří
zluta karta 31 Škoda Zdeněk
pdstup 46 Kabashaj Astrit
nastup 46. Benda Petr
pdstup 63 Šabatka Michal
nastup 63. Liška Jan
zluta karta 72 Buďa Miroslav
pdstup 85 Kodajek Jakub
nastup 85. Okoš Jaroslav

1:0

(1:0)

Čáslavice

zluta karta 34 Rygl Tomáš
zluta karta 55 Růžička Patrik
pdstup 55. Vecheta Jan
nastup 55. Klika Marian
zluta karta 76 Šimek Marcel
zluta karta 81 Růžička Michal

Dvořák Ondřej
Dostál Jiří
Premar Mario
Premar Mateo
Buďa Miroslav
Fedra Ondřej
Šabatka Michal
Škoda Zdeněk
Kabashaj Astrit
Stehlík Libor
Kodajek Jakub

Nedvědický Ondřej
Liška Jan
Jenerál Lukáš
Okoš Jaroslav
Benda Petr

 

Belvončík Jaroslav
Šmehlík David
Zikmund Michal
Růžička Michal
Bulička Otakar
Růžička Patrik
Rygl Tomáš
Šimek Marcel
Zsihovics Tomáš
Obůrka Michal
Vecheta Jan

Kružík Jakub
Klika Marian
Vyhnálek Petr
Mach Lukáš
Mach Jiří
Kacetl Jiří

Poslední výsledky

A muži

12.6.2022 - 16:30

M. Budějovice

3 : 0

Hartvíkovice

(:)

M. Budějovice vs Hartvíkovice

Starší žáci

12.6.2022 - 14:30

Březník

3 : 4

M. Budějovice

(:)

Březník vs M. Budějovice

Starší přípravka

12.6.2022 - 13:00

1 : 5

M Budějovice "B"

(:)

Předín/Želetava "B" vs M Budějovice "B"

B muži

11.6.2022 - 16:30

Šebkovice "B"

3 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Šebkovice "B" vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

11.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 2

Nové Syrovice

(:)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Dorost

8.6.2022 - 17:00

M. Budějovice

1 : 0

Jaroměřice n.R.

(:)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

5.6.2022 - 16:30

Rokytnice n.R.

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Rokytnice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.6.2022 - 14:15

Třebelovice

4 : 2

M. Budějovice

(:)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší žáci

5.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 3

Hrotovice

(:)

M. Budějovice vs Hrotovice

Starší přípravka

4.6.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 5

Jemnicko

(:)

M Budějovice "B" vs Jemnicko

B muži

3.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

2 : 4

Opatov

(:)

M Budějovice "B" vs Opatov

Starší přípravka

1.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

5 : 9

(:)

M Budějovice "B" vs Moravské Budějovice "A"

B muži

29.5.2022 - 16:30

Čáslavice

7 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Moravské Budějovice ▲ 26 19 5 2 102:30 62
2. Myslibořice Myslibořice 26 19 3 4 94:46 60
3. Vladislav Vladislav 26 14 7 5 94:41 49
4. Hartvíkovice Hartvíkovice 26 12 4 10 63:62 40
5. Horní Újezd Horní Újezd 26 11 2 13 57:64 35
6. Výčapy Výčapy 26 9 8 9 51:49 35
7. Rokytnice n.R. Rokytnice n.R. 26 10 5 11 50:54 35
8. Lipník Lipník 26 8 10 8 55:53 34
9. Náměšť n.O. - Vícenice "B" Náměšť n.O. - Vícenice "B" 26 9 6 11 57:77 33
10. Chlístov Chlístov 26 9 5 12 71:85 32
11. Nové Syrovice Nové Syrovice 26 8 6 12 48:75 30
12. Třebelovice Třebelovice 26 8 6 12 62:80 30
13. Třebelovice Studenec ▼ 26 6 2 18 44:87 20
14. Třebelovice Koněšín ▼ 26 4 3 19 40:85 15
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Třebelovice Hrotovice ▲ 26 21 1 4 105:25 64
2. Předín Předín 26 20 2 4 125:33 62
3. Čáslavice Čáslavice 26 19 3 4 88:27 60
4. Okříšky "B" Okříšky "B" 26 14 3 9 59:47 45
5. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 26 13 2 11 80:73 41
6. Opatov Opatov 26 11 6 9 63:62 39
7. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 26 11 5 10 67:61 38
8. Rapotice "B" Rapotice "B" 26 12 2 12 69:88 38
9. Radotice Radotice 26 11 4 11 47:71 37
10. Rouchovany Rouchovany 26 9 3 14 70:83 30
11. Jemnicko "B" Jemnicko "B" 26 7 3 16 54:81 24
12. Jemnicko "B" Pyšel ▼ 26 5 2 19 38:97 17
13. Jemnicko "B" Třebenice ▼ 26 5 1 20 46:108 16
14. Jemnicko "B" Kouty "B" ▼ 26 5 1 20 47:102 16
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko "B" Brtnice/Stonařov ▲ 20 16 2 2 97:26 50
2. M. Budějovice M. Budějovice 20 14 1 5 77:28 43
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 20 11 0 9 42:39 33
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 20 7 1 12 36:59 22
5. Dukovany Dukovany 20 4 4 12 25:56 16
6. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 20 3 2 15 14:83 11
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Hrotovice Hrotovice 18 15 0 3 66:16 45
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 12 2 4 72:23 38
3. Jemnicko Jemnicko 18 8 4 6 50:56 28
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 18 8 3 7 35:36 27
5. Březník Březník 18 5 4 9 36:70 19
6. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 18 4 2 12 40:66 14
7. M. Budějovice M. Budějovice 18 2 3 13 37:69 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 18 13 2 3 103:43 41
2. Blatnice Blatnice 18 12 3 3 82:33 39
3. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 11 1 6 66:47 34
4. Jemnicko Jemnicko 18 9 2 7 69:55 29
5. Třebelovice Třebelovice 18 7 1 10 47:78 22
6. M. Budějovice M. Budějovice 18 4 1 13 45:87 13
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 18 1 2 15 15:84 5

Zdroj: fotbal.cz