Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

5.11.2022 14:00

M Budějovice "B"

zluta karta 32 Szabó Rudolf
gol 38. Buďa Miroslav
zluta karta 63 Michal Tomáš
pdstup 67 Kvapil Ondřej
nastup 67. Kuba Martin
zluta karta 80 Kuba Martin
gol 83. Liška Jan

2:5

(1:3)

Čáslavice

gol 18. Růžička Michal
gol 33. Busta Michal
gol 36. Šimek Marcel
gol 47. Rada Milan
zluta karta 50 Bulička Otakar
pdstup 55 Rygl Tomáš
nastup 55. Vald Dominik
zluta karta 70 Růžička Michal
pdstup 70. Rada Milan
nastup 70. Mach Lukáš
zluta karta 72 Růžička Patrik
gol 78. Šimek Marcel
pdstup 81 Šimek Marcel
nastup 81. Vyhnálek Petr

Dvořák Ondřej
Povolný Josef
Kodajek Jakub
Szabó Rudolf
Kvapil Ondřej
Liška Jan
Buďa Miroslav 
Michal Tomáš
Premar Mateo
Řepa Marek
Šabatka Michal

Kuba Martin

 

Belvončík Jaroslav
Rygl Tomáš
Šimek Marcel
Bulička Otakar
Růžička Michal
Zikmund Michal 
Šmehlík David
Růžička Patrik
Bastl Radim
Busta Michal
Rada Milan

Klika Marian
Mach Lukáš
Vald Dominik
Obůrka Michal
Vyhnálek Petr

Poslední výsledky

B muži

14.4.2024 - 16:00

M Budějovice "B"

4 : 0

Radotice

(:)

M Budějovice "B" vs Radotice

A muži

13.4.2024 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Radešínská Svratka

(:)

M. Budějovice vs Radešínská Svratka

Mladší žáci

13.4.2024 - 10:45

2 : 5

M. Budějovice

(:)

Žďár nad Sázavou B vs M. Budějovice

Starší žáci

13.4.2024 - 09:00

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Žďár nad Sázavou B vs M. Budějovice

A muži

7.4.2024 - 15:30

Počítky

3 : 2

M. Budějovice

(:)

Počítky vs M. Budějovice

B muži

6.4.2024 - 15:30

M Budějovice "B"

4 : 0

Jaroměřice n. R.

(:)

M Budějovice "B" vs Jaroměřice n. R.

Starší žáci

6.4.2024 - 10:45

M. Budějovice

2 : 7

(:)

M. Budějovice vs Rapotice/Březník

Mladší žáci

6.4.2024 - 09:00

M. Budějovice

7 : 1

(:)

M. Budějovice vs Rapotice/Březník

B muži

31.3.2024 - 10:15

Litohoř

3 : 4

M Budějovice "B"

(:)

Litohoř vs M Budějovice "B"

A muži

30.3.2024 - 15:30

M. Budějovice

2 : 1

Rudíkov

(:)

M. Budějovice vs Rudíkov

Starší žáci

29.3.2024 - 11:00

3 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

Mladší žáci

29.3.2024 - 09:00

8 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

A muži

24.3.2024 - 15:00

Nedvědice

4 : 1

M. Budějovice

(3:0)

Nedvědice vs M. Budějovice

B muži

23.3.2024 - 15:00

M Budějovice "B"

1 : 2

Čáslavice

(:)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

B muži

5.11.2023 - 14:00

Opatov

5 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Opatov vs M Budějovice "B"

A muži

4.11.2023 - 14:00

M. Budějovice

1 : 5

Rozsochy

(:)

M. Budějovice vs Rozsochy

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 17 11 4 2 46:25 37
2. Vladislav Vladislav 17 10 5 2 41:17 35
3. M. Budějovice M. Budějovice 17 11 1 5 41:34 34
4. Křižanov Křižanov 17 9 2 6 41:33 29
5. Rozsochy Rozsochy 17 8 4 5 41:22 28
6. Velký Beranov Velký Beranov 17 8 3 6 38:33 27
7. Počítky Počítky 17 8 3 6 40:37 27
8. Bohdalov Bohdalov 17 8 1 8 42:39 25
9. Rudíkov Rudíkov 17 6 6 5 42:30 24
10. Přibyslavice Přibyslavice 17 7 2 8 43:48 23
11. Jamné Jamné 17 4 4 9 24:41 16
12. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 17 4 1 12 25:49 13
13. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 17 3 1 13 28:46 10
14. Stará Říše B Stará Říše B 17 3 1 13 18:56 10
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Koněšín Koněšín 17 15 0 2 62:27 45
2. Mohelno Mohelno 17 12 3 2 50:17 39
3. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 17 12 2 3 45:18 38
4. FŠ Třebíč "B" FŠ Třebíč "B" 17 9 2 6 57:38 29
5. Okříšky "B" Okříšky "B" 17 8 5 4 47:36 29
6. Radotice Radotice 17 8 1 8 27:39 25
7. Jaroměřice n. R. Jaroměřice n. R. 17 7 3 7 36:37 24
8. Čáslavice Čáslavice 17 7 2 8 44:43 23
9. Opatov Opatov 17 6 1 10 41:49 19
10. Rapotice "B" Rapotice "B" 17 5 3 9 38:51 18
11. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 17 4 3 10 30:47 15
12. Dukovany "B" Dukovany "B" 17 4 2 11 29:56 14
13. Litohoř Litohoř 17 3 4 10 34:46 13
14. Studenec Studenec 17 2 3 12 26:62 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Studenec Velký Beranov "B" 12 11 0 1 68:14 33
2. Studenec Náměšť n. O. - Vícenice/Koněšín 13 8 3 2 58:22 27
3. Studenec Rapotice/Březník 12 7 3 2 38:28 24
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 12 5 2 5 24:19 17
5. Čáslavice/Šebkovice Rokytnice n. R./Želetava "B" 13 5 2 6 39:37 17
6. Hrotovice Hrotovice 12 4 3 5 18:25 15
7. Hrotovice Moravské Budějovice/Nové Syrovice 12 3 1 8 25:45 10
8. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 11 2 1 8 14:47 7
9. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 11 1 1 9 20:67 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 10 7 0 3 32:23 21
2. Nedvědice Rapotice/Březník 11 5 4 2 34:26 19
3. Nedvědice FŠ Třebíč B 10 5 2 3 55:43 17
4. M. Budějovice M. Budějovice 10 4 2 4 39:35 14
5. M. Budějovice Měřín 10 4 2 4 31:29 14
6. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 11 3 1 7 29:35 10
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 10 2 1 7 31:60 7
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 11 10 0 1 69:19 30
2. M. Budějovice FŠ Třebíč B 10 7 1 2 44:28 22
3. M. Budějovice Nedvědice/Doubravník 10 6 1 3 33:14 19
4. M. Budějovice M. Budějovice 10 4 1 5 22:30 13
5. M. Budějovice Rapotice/Březník 11 4 1 6 31:48 13
6. M. Budějovice Měřín 10 2 0 8 23:51 6
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 10 1 0 9 26:58 3

Zdroj: fotbal.cz