Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

9.10.2022 15:00

Šebkovice "B"

pdstup 46 Hobza Jan
nastup 46. Cienciala Jan
zluta karta 50 Krejča Jan
pdstup 68 Holčapek Josef
nastup 68. Svoboda Jiří
pdstup 75 Kotačka Patrik
nastup 75. Uhlíř Jiří

0:1

(0:0)

M Budějovice "B"

pdstup 46 Veselý Martin
nastup 46. Kuba Martin
zluta karta 81 Povolný Josef
gol 85. Povolný Josef
zluta karta 90 Kundrum Matěj

Brada Filip
Kašpárek David
Kotačka Patrik
Holčapek Josef
Volf David
Zikmund Stanislav
Krejča Jan
Bílek David
Svoboda Roman 
Ryvola Luboš
Hobza Jan

Cienciala Jan
Uhlíř Jiří
Svoboda Jiří

 

Dvořák Ondřej
Povolný Josef
Szabó Rudolf
Kundrum Matěj
Šabatka Michal
Kodajek Jakub
Buďa Miroslav 
Škoda Zdeněk
Veselý Libor
Řepa Marek
Veselý Martin

Jenerál Lukáš
Kabashaj Astrit
Kuba Martin

Poslední výsledky

Dorost

6.11.2022 - 10:30

M. Budějovice

5 : 1

Rapotice/Oslavany

(3:1)

M. Budějovice vs Rapotice/Oslavany

B muži

5.11.2022 - 14:00

M Budějovice "B"

2 : 5

Čáslavice

(1:3)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

A muži

5.11.2022 - 14:00

M. Budějovice

6 : 3

Hamry nad Sázavou

(3:3)

M. Budějovice vs Hamry nad Sázavou

Starší žáci

5.11.2022 - 10:30

Podhorácko/Domamil

2 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Podhorácko/Domamil vs M. Budějovice

B muži

30.10.2022 - 14:30

Valeč

6 : 0

M Budějovice "B"

(2:0)

Valeč vs M Budějovice "B"

Dorost

30.10.2022 - 13:00

Jemnicko

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Jemnicko vs M. Budějovice

Mladší žáci

30.10.2022 - 10:00

Výčapy

5 : 3

M. Budějovice

(2:1)

Výčapy vs M. Budějovice

A muži

29.10.2022 - 14:30

M. Budějovice

4 : 1

Luka nad Jihlavou

(2:1)

M. Budějovice vs Luka nad Jihlavou

Starší přípravka

29.10.2022 - 10:00

7 : 5

M Budějovice "B"

(:)

FŠ Třebíč "B" vs M Budějovice "B"

Dorost

28.10.2022 - 15:00

Nové Syrovice

3 : 0

M. Budějovice

(:)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky/Stařeč "B"

(1:1)

M. Budějovice vs Okříšky/Stařeč "B"

A muži

23.10.2022 - 14:30

Bohdalov

3 : 2

M. Budějovice

(2:0)

Bohdalov vs M. Budějovice

Starší žáci

23.10.2022 - 12:00

Třebelovice

3 : 11

M. Budějovice

(1:3)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší přípravka

23.10.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

2 : 14

Blatnice

(:)

M Budějovice "B" vs Blatnice

B muži

22.10.2022 - 14:30

M Budějovice "B"

1 : 6

Předín

(1:3)

M Budějovice "B" vs Předín

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 14 8 4 2 42:24 28
2. M. Budějovice M. Budějovice 14 8 3 3 45:31 27
3. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 14 7 2 5 44:28 23
4. Bory Bory 14 6 5 3 32:20 23
5. Rudíkov Rudíkov 14 7 2 5 30:21 23
6. Počítky Počítky 14 6 4 4 41:37 22
7. Křižanov Křižanov 14 5 5 4 29:26 20
8. Přibyslavice Přibyslavice 14 5 4 5 45:37 19
9. Bohdalov Bohdalov 14 4 6 4 28:27 18
10. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 14 5 2 7 28:36 17
11. Bedřichov B Bedřichov B 14 5 2 7 32:47 17
12. Stařeč Stařeč 14 4 2 8 30:51 14
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 14 2 4 8 30:48 10
14. Stonařov Stonařov 14 2 3 9 20:43 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 13 11 0 2 54:21 33
2. Studenec Studenec 13 8 2 3 27:21 26
3. Mohelno Mohelno 13 7 2 4 28:15 23
4. Valeč Valeč 13 7 2 4 41:20 23
5. Čáslavice Čáslavice 13 7 2 4 43:29 23
6. Okříšky "B" Okříšky "B" 13 7 1 5 35:22 22
7. Koněšín Koněšín 13 6 2 5 41:37 20
8. Radotice Radotice 13 5 1 7 26:41 16
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 12 5 0 7 32:37 15
10. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 13 4 1 8 27:41 13
11. Slavice Slavice 13 4 0 9 28:59 12
12. Opatov Opatov 13 2 3 8 13:30 9
13. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 13 3 0 10 20:42 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 9 8 1 0 44:10 25
2. Nové Syrovice Nové Syrovice 9 5 2 2 26:16 17
3. M. Budějovice M. Budějovice 8 4 1 3 19:15 13
4. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 8 4 1 3 22:21 13
5. Rapotice/Oslavany Rudíkov/Kouty 9 2 2 5 14:23 8
6. Dukovany Dukovany 8 1 2 5 7:18 5
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 9 1 1 7 17:46 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 8 8 0 0 53:3 24
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 9 6 1 2 29:13 19
3. Jemnicko Jemnicko 9 5 1 3 44:23 16
4. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 8 4 0 4 42:21 12
5. M. Budějovice M. Budějovice 9 4 0 5 28:34 12
6. Blatnice Blatnice 7 3 1 3 26:25 10
7. Hrotovice Hrotovice 9 2 1 6 21:44 7
8. Třebelovice Třebelovice 9 0 0 9 10:90 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 12 11 0 1 77:18 33
2. Jemnicko Jemnicko 12 9 1 2 73:19 28
3. Výčapy Výčapy 12 8 0 4 65:26 24
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 12 6 2 4 54:31 20
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 12 4 0 8 32:63 12
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 12 2 1 9 31:42 7
7. Police Police 12 0 0 12 2:135 0

Zdroj: fotbal.cz