Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

10.9.2022 16:00

Rouchovany

pdstup 46 Polášek Dominik
nastup 46. Fiala Dominik
pdstup 75 Michal Jakub
nastup 75. Kopeček Jan

0:12

(0:4)

M Budějovice "B"

gol 25. Premar Mateo
gol 26. Fedra Ondřej
zluta karta 28 Haza Ondřej
gol 30. Buďa Miroslav
gol 43. Premar Mateo
pdstup 46 Haza Ondřej
nastup 46. Řepa Marek
gol 51. Buďa Miroslav
gol 59. Fedra Ondřej
pdstup 65 Škoda Zdeněk
nastup 65. Frič Vilém
gol 65. Premar Mateo
gol 66. Fedra Ondřej
gol 67. Buďa Miroslav
pdstup 69 Fedra Ondřej
nastup 69. Kvapil Ondřej
gol 74. Kundrum Matěj
pdstup 79 Nguyen Filip
nastup 79. Jenerál Lukáš
gol 80. Frič Vilém
gol 87. Buďa Miroslav

Horký František
Havelka Tomáš
Buchtela Kryštof
Krys Jan
Králík Jiří
Kubík Tomáš
Maša Jiří 
Polášek Dominik
Zloch Roman
Michal Jakub
Salák Miloslav

Fiala Dominik
Kopeček Jan
Vítek Marek

 

Rumíšek Lukáš
Povolný Josef
Stehlík Libor
Kundrum Matěj
Šabatka Michal
Premar Mateo
Buďa Miroslav 
Škoda Zdeněk
Haza Ondřej
Fedra Ondřej
Nguyen Filip

Řepa Marek
Kvapil Ondřej
Frič Vilém
Jenerál Lukáš

Poslední výsledky

B muži

14.4.2024 - 16:00

M Budějovice "B"

4 : 0

Radotice

(:)

M Budějovice "B" vs Radotice

A muži

13.4.2024 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Radešínská Svratka

(:)

M. Budějovice vs Radešínská Svratka

Mladší žáci

13.4.2024 - 10:45

2 : 5

M. Budějovice

(:)

Žďár nad Sázavou B vs M. Budějovice

Starší žáci

13.4.2024 - 09:00

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Žďár nad Sázavou B vs M. Budějovice

A muži

7.4.2024 - 15:30

Počítky

3 : 2

M. Budějovice

(:)

Počítky vs M. Budějovice

B muži

6.4.2024 - 15:30

M Budějovice "B"

4 : 0

Jaroměřice n. R.

(:)

M Budějovice "B" vs Jaroměřice n. R.

Starší žáci

6.4.2024 - 10:45

M. Budějovice

2 : 7

(:)

M. Budějovice vs Rapotice/Březník

Mladší žáci

6.4.2024 - 09:00

M. Budějovice

7 : 1

(:)

M. Budějovice vs Rapotice/Březník

B muži

31.3.2024 - 10:15

Litohoř

3 : 4

M Budějovice "B"

(:)

Litohoř vs M Budějovice "B"

A muži

30.3.2024 - 15:30

M. Budějovice

2 : 1

Rudíkov

(:)

M. Budějovice vs Rudíkov

Starší žáci

29.3.2024 - 11:00

3 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

Mladší žáci

29.3.2024 - 09:00

8 : 1

M. Budějovice

(:)

Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín vs M. Budějovice

A muži

24.3.2024 - 15:00

Nedvědice

4 : 1

M. Budějovice

(3:0)

Nedvědice vs M. Budějovice

B muži

23.3.2024 - 15:00

M Budějovice "B"

1 : 2

Čáslavice

(:)

M Budějovice "B" vs Čáslavice

B muži

5.11.2023 - 14:00

Opatov

5 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Opatov vs M Budějovice "B"

A muži

4.11.2023 - 14:00

M. Budějovice

1 : 5

Rozsochy

(:)

M. Budějovice vs Rozsochy

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 17 11 4 2 46:25 37
2. Vladislav Vladislav 17 10 5 2 41:17 35
3. M. Budějovice M. Budějovice 17 11 1 5 41:34 34
4. Křižanov Křižanov 17 9 2 6 41:33 29
5. Rozsochy Rozsochy 17 8 4 5 41:22 28
6. Velký Beranov Velký Beranov 17 8 3 6 38:33 27
7. Počítky Počítky 17 8 3 6 40:37 27
8. Bohdalov Bohdalov 17 8 1 8 42:39 25
9. Rudíkov Rudíkov 17 6 6 5 42:30 24
10. Přibyslavice Přibyslavice 17 7 2 8 43:48 23
11. Jamné Jamné 17 4 4 9 24:41 16
12. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 17 4 1 12 25:49 13
13. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 17 3 1 13 28:46 10
14. Stará Říše B Stará Říše B 17 3 1 13 18:56 10
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Koněšín Koněšín 17 15 0 2 62:27 45
2. Mohelno Mohelno 17 12 3 2 50:17 39
3. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 17 12 2 3 45:18 38
4. FŠ Třebíč "B" FŠ Třebíč "B" 17 9 2 6 57:38 29
5. Okříšky "B" Okříšky "B" 17 8 5 4 47:36 29
6. Radotice Radotice 17 8 1 8 27:39 25
7. Jaroměřice n. R. Jaroměřice n. R. 17 7 3 7 36:37 24
8. Čáslavice Čáslavice 17 7 2 8 44:43 23
9. Opatov Opatov 17 6 1 10 41:49 19
10. Rapotice "B" Rapotice "B" 17 5 3 9 38:51 18
11. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 17 4 3 10 30:47 15
12. Dukovany "B" Dukovany "B" 17 4 2 11 29:56 14
13. Litohoř Litohoř 17 3 4 10 34:46 13
14. Studenec Studenec 17 2 3 12 26:62 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Studenec Velký Beranov "B" 12 11 0 1 68:14 33
2. Studenec Náměšť n. O. - Vícenice/Koněšín 13 8 3 2 58:22 27
3. Studenec Rapotice/Březník 12 7 3 2 38:28 24
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 12 5 2 5 24:19 17
5. Čáslavice/Šebkovice Rokytnice n. R./Želetava "B" 13 5 2 6 39:37 17
6. Hrotovice Hrotovice 12 4 3 5 18:25 15
7. Hrotovice Moravské Budějovice/Nové Syrovice 12 3 1 8 25:45 10
8. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 11 2 1 8 14:47 7
9. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 11 1 1 9 20:67 4
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Nedvědice Nedvědice 10 7 0 3 32:23 21
2. Nedvědice Rapotice/Březník 11 5 4 2 34:26 19
3. Nedvědice FŠ Třebíč B 10 5 2 3 55:43 17
4. M. Budějovice M. Budějovice 10 4 2 4 39:35 14
5. M. Budějovice Měřín 10 4 2 4 31:29 14
6. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 11 3 1 7 29:35 10
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 10 2 1 7 31:60 7
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice Náměšť n.O.-Vícenice/Koněšín 11 10 0 1 69:19 30
2. M. Budějovice FŠ Třebíč B 10 7 1 2 44:28 22
3. M. Budějovice Nedvědice/Doubravník 10 6 1 3 33:14 19
4. M. Budějovice M. Budějovice 10 4 1 5 22:30 13
5. M. Budějovice Rapotice/Březník 11 4 1 6 31:48 13
6. M. Budějovice Měřín 10 2 0 8 23:51 6
7. M. Budějovice Žďár nad Sázavou B 10 1 0 9 26:58 3

Zdroj: fotbal.cz