Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

10.9.2022 16:00

Rouchovany

pdstup 46 Polášek Dominik
nastup 46. Fiala Dominik
pdstup 75 Michal Jakub
nastup 75. Kopeček Jan

0:12

(0:4)

M Budějovice "B"

gol 25. Premar Mateo
gol 26. Fedra Ondřej
zluta karta 28 Haza Ondřej
gol 30. Buďa Miroslav
gol 43. Premar Mateo
pdstup 46 Haza Ondřej
nastup 46. Řepa Marek
gol 51. Buďa Miroslav
gol 59. Fedra Ondřej
pdstup 65 Škoda Zdeněk
nastup 65. Frič Vilém
gol 65. Premar Mateo
gol 66. Fedra Ondřej
gol 67. Buďa Miroslav
pdstup 69 Fedra Ondřej
nastup 69. Kvapil Ondřej
gol 74. Kundrum Matěj
pdstup 79 Nguyen Filip
nastup 79. Jenerál Lukáš
gol 80. Frič Vilém
gol 87. Buďa Miroslav

Horký František
Havelka Tomáš
Buchtela Kryštof
Krys Jan
Králík Jiří
Kubík Tomáš
Maša Jiří 
Polášek Dominik
Zloch Roman
Michal Jakub
Salák Miloslav

Fiala Dominik
Kopeček Jan
Vítek Marek

 

Rumíšek Lukáš
Povolný Josef
Stehlík Libor
Kundrum Matěj
Šabatka Michal
Premar Mateo
Buďa Miroslav 
Škoda Zdeněk
Haza Ondřej
Fedra Ondřej
Nguyen Filip

Řepa Marek
Kvapil Ondřej
Frič Vilém
Jenerál Lukáš

Poslední výsledky

Starší žáci

28.9.2022 - 12:00

M. Budějovice

4 : 2

Třebelovice

(:)

M. Budějovice vs Třebelovice

Starší přípravka

25.9.2022 - 10:00

Třebelovice

3 : 16

M Budějovice "B"

(:)

Třebelovice vs M Budějovice "B"

Mladší přípravka

25.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

3 : 6

Želetava/Předín "B"

(:)

M. Budějovice vs Želetava/Předín "B"

A muži

24.9.2022 - 15:30

M. Budějovice

4 : 4

Počítky

(:)

M. Budějovice vs Počítky

B muži

24.9.2022 - 15:30

Okříšky "B"

5 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Okříšky "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

24.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 6

Čáslavice/Šebkovice

(:)

M. Budějovice vs Čáslavice/Šebkovice

B muži

23.9.2022 - 17:00

Čáslavice

3 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

22.9.2022 - 16:30

Nové Syrovice

0 : 4

M. Budějovice

(0:1)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší přípravka

20.9.2022 - 17:00

Stařeč

11 : 0

M. Budějovice

(:)

Stařeč vs M. Budějovice

A muži

18.9.2022 - 15:30

Bory

1 : 2

M. Budějovice

(0:0)

Bory vs M. Budějovice

Starší přípravka

18.9.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

17 : 0

Nové Syrovice

(:)

M Budějovice "B" vs Nové Syrovice

B muži

17.9.2022 - 15:30

M Budějovice "B"

0 : 1

Studenec

(0:1)

M Budějovice "B" vs Studenec

Dorost

17.9.2022 - 12:00

Lipník/Valeč "B"

2 : 6

M. Budějovice

(1:2)

Lipník/Valeč "B" vs M. Budějovice

Mladší přípravka

15.9.2022 - 16:00

Jemnicko/Třebelovice

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Jemnicko/Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

14.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

4 : 1

(4:1)

M. Budějovice vs Rudíkov/Kouty

Starší žáci

13.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

0 : 3

Podhorácko/Domamil

(0:0)

M. Budějovice vs Podhorácko/Domamil

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 8 5 2 1 27:18 17
2. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 8 5 1 2 34:14 16
3. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 8 5 1 2 31:18 16
4. Rudíkov Rudíkov 8 5 1 2 21:11 16
5. Bory Bory 8 4 2 2 16:10 14
6. Počítky Počítky 8 4 2 2 21:21 14
7. Přibyslavice Přibyslavice 8 3 2 3 27:19 11
8. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 8 3 1 4 16:21 10
9. Bedřichov B Bedřichov B 8 3 1 4 18:26 10
10. Stařeč Stařeč 8 3 0 5 17:26 9
11. Bohdalov Bohdalov 8 1 5 2 13:14 8
12. Křižanov Křižanov 8 2 2 4 15:22 8
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 8 1 2 5 14:30 5
14. Stonařov Stonařov 8 0 2 6 12:32 2
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 7 7 0 0 34:8 21
2. Okříšky "B" Okříšky "B" 7 6 0 1 27:9 18
3. Mohelno Mohelno 8 5 1 2 18:7 16
4. Čáslavice Čáslavice 8 4 2 2 28:18 14
5. Studenec Studenec 7 4 0 3 11:12 12
6. Valeč Valeč 7 3 1 3 17:14 10
7. Radotice Radotice 7 3 1 3 16:18 10
8. Koněšín Koněšín 8 3 0 5 28:31 9
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 7 3 0 4 20:24 9
10. Opatov Opatov 8 2 2 4 9:18 8
11. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 7 2 1 4 16:22 7
12. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7 1 0 6 10:19 3
13. Slavice Slavice 8 1 0 7 12:46 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 27:6 13
2. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 5 3 1 1 14:11 10
3. Nové Syrovice Nové Syrovice 5 2 2 1 17:13 8
4. M. Budějovice M. Budějovice 3 2 0 1 10:7 6
5. M. Budějovice Rudíkov/Kouty 6 1 2 3 10:19 5
6. Dukovany Dukovany 4 1 1 2 5:8 4
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 6 0 1 5 13:32 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 5 5 0 0 28:2 15
2. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 30:9 13
3. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 4 2 0 2 24:10 6
4. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 3 2 0 1 12:3 6
5. Hrotovice Hrotovice 3 1 1 1 8:10 4
6. Blatnice Blatnice 4 1 0 3 13:16 3
7. M. Budějovice M. Budějovice 4 1 0 3 6:20 3
8. Třebelovice Třebelovice 6 0 0 6 4:55 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 6 5 0 1 37:8 15
2. M. Budějovice M. Budějovice 5 5 0 0 30:5 15
3. Výčapy Výčapy 7 4 0 3 41:10 12
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 6 4 0 2 35:16 12
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 7 3 0 4 19:43 9
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 7 1 0 6 24:29 3
7. Police Police 6 0 0 6 1:76 0

Zdroj: fotbal.cz