Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

21.8.2022 16:30

M Budějovice "B"

gol 6. Svoboda Kamil
gol 12. Svoboda Kamil
gol 18. Kabashaj Astrit
gol 21. Fedra Ondřej
gol 44. Buďa Miroslav
pdstup 57 Kabashaj Astrit
nastup 57. Haza Filip
pdstup 65 Dvořák Ondřej
nastup 65. Haza Karel
pdstup 88 Svoboda Kamil
nastup 88. Jenerál Lukáš
gol 90. Stehlík Libor

6:2

(5:0)

Slavice

zluta karta 19 Šlapák Daniel
pdstup 46 Kříž Pavel
pdstup 46. Kaláb Tomáš
pdstup 46. Tomek Štěpán
pdstup 46. Šlapák Daniel
nastup 46. Ramaj Matej
nastup 46. Toman Vojtěch
nastup 46. Soural Marian
nastup 46. Kratochvíl Jakub
gol 68. Hobza Michal
pdstup 71 Čudrnák Radim
nastup 71. Polehla Petr
gol 72. Hobza Michal

Dvořák Ondřej
Povolný Josef
Stehlík Libor
Nedvědický Ondřej
Kyzlink Tomáš
Fedra Ondřej
Buďa Miroslav 
Veselý Libor
Premar Mateo
Svoboda Kamil
Kabashaj Astrit

Haza Filip
Haza Karel
Jenerál Lukáš

 

Kříž Pavel
Trojan Dušan
Svoboda Martin 
Kaláb Tomáš
Čudrnák Radim
Tomek Štěpán
Pohořilský Marek
Novotný Tomáš
Šlapák Daniel
Svoboda Adam
Hobza Michal

Polehla Petr
Ramaj Matej
Toman Vojtěch
Soural Marian
Kratochvíl Jakub
Janoušek Tomáš

Poslední výsledky

Starší žáci

28.9.2022 - 12:00

M. Budějovice

4 : 2

Třebelovice

(:)

M. Budějovice vs Třebelovice

Starší přípravka

25.9.2022 - 10:00

Třebelovice

3 : 16

M Budějovice "B"

(:)

Třebelovice vs M Budějovice "B"

Mladší přípravka

25.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

3 : 6

Želetava/Předín "B"

(:)

M. Budějovice vs Želetava/Předín "B"

A muži

24.9.2022 - 15:30

M. Budějovice

4 : 4

Počítky

(:)

M. Budějovice vs Počítky

B muži

24.9.2022 - 15:30

Okříšky "B"

5 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Okříšky "B" vs M Budějovice "B"

Starší žáci

24.9.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 6

Čáslavice/Šebkovice

(:)

M. Budějovice vs Čáslavice/Šebkovice

B muži

23.9.2022 - 17:00

Čáslavice

3 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

22.9.2022 - 16:30

Nové Syrovice

0 : 4

M. Budějovice

(0:1)

Nové Syrovice vs M. Budějovice

Mladší přípravka

20.9.2022 - 17:00

Stařeč

11 : 0

M. Budějovice

(:)

Stařeč vs M. Budějovice

A muži

18.9.2022 - 15:30

Bory

1 : 2

M. Budějovice

(0:0)

Bory vs M. Budějovice

Starší přípravka

18.9.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

17 : 0

Nové Syrovice

(:)

M Budějovice "B" vs Nové Syrovice

B muži

17.9.2022 - 15:30

M Budějovice "B"

0 : 1

Studenec

(0:1)

M Budějovice "B" vs Studenec

Dorost

17.9.2022 - 12:00

Lipník/Valeč "B"

2 : 6

M. Budějovice

(1:2)

Lipník/Valeč "B" vs M. Budějovice

Mladší přípravka

15.9.2022 - 16:00

Jemnicko/Třebelovice

5 : 4

M. Budějovice

(:)

Jemnicko/Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

14.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

4 : 1

(4:1)

M. Budějovice vs Rudíkov/Kouty

Starší žáci

13.9.2022 - 17:00

M. Budějovice

0 : 3

Podhorácko/Domamil

(0:0)

M. Budějovice vs Podhorácko/Domamil

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 8 5 2 1 27:18 17
2. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 8 5 1 2 34:14 16
3. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 8 5 1 2 31:18 16
4. Rudíkov Rudíkov 8 5 1 2 21:11 16
5. Bory Bory 8 4 2 2 16:10 14
6. Počítky Počítky 8 4 2 2 21:21 14
7. Přibyslavice Přibyslavice 8 3 2 3 27:19 11
8. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 8 3 1 4 16:21 10
9. Bedřichov B Bedřichov B 8 3 1 4 18:26 10
10. Stařeč Stařeč 8 3 0 5 17:26 9
11. Bohdalov Bohdalov 8 1 5 2 13:14 8
12. Křižanov Křižanov 8 2 2 4 15:22 8
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 8 1 2 5 14:30 5
14. Stonařov Stonařov 8 0 2 6 12:32 2
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Předín Předín 7 7 0 0 34:8 21
2. Okříšky "B" Okříšky "B" 7 6 0 1 27:9 18
3. Mohelno Mohelno 8 5 1 2 18:7 16
4. Čáslavice Čáslavice 8 4 2 2 28:18 14
5. Studenec Studenec 7 4 0 3 11:12 12
6. Valeč Valeč 7 3 1 3 17:14 10
7. Radotice Radotice 7 3 1 3 16:18 10
8. Koněšín Koněšín 8 3 0 5 28:31 9
9. Rapotice "B" Rapotice "B" 7 3 0 4 20:24 9
10. Opatov Opatov 8 2 2 4 9:18 8
11. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 7 2 1 4 16:22 7
12. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 7 1 0 6 10:19 3
13. Slavice Slavice 8 1 0 7 12:46 3
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 27:6 13
2. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 5 3 1 1 14:11 10
3. Nové Syrovice Nové Syrovice 5 2 2 1 17:13 8
4. M. Budějovice M. Budějovice 3 2 0 1 10:7 6
5. M. Budějovice Rudíkov/Kouty 6 1 2 3 10:19 5
6. Dukovany Dukovany 4 1 1 2 5:8 4
7. Lipník/Valeč "B" Lipník/Valeč "B" 6 0 1 5 13:32 1
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 5 5 0 0 28:2 15
2. Jemnicko Jemnicko 5 4 1 0 30:9 13
3. Jemnicko Koněšín/Náměšť n.O.-Vícenice 4 2 0 2 24:10 6
4. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 3 2 0 1 12:3 6
5. Hrotovice Hrotovice 3 1 1 1 8:10 4
6. Blatnice Blatnice 4 1 0 3 13:16 3
7. M. Budějovice M. Budějovice 4 1 0 3 6:20 3
8. Třebelovice Třebelovice 6 0 0 6 4:55 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko Jemnicko 6 5 0 1 37:8 15
2. M. Budějovice M. Budějovice 5 5 0 0 30:5 15
3. Výčapy Výčapy 7 4 0 3 41:10 12
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 6 4 0 2 35:16 12
5. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 7 3 0 4 19:43 9
6. Okříšky/Stařeč "B" Želetava/Rokytnice n. R. "B" 7 1 0 6 24:29 3
7. Police Police 6 0 0 6 1:76 0

Zdroj: fotbal.cz