Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

26.9.2021 16:00

Předín

gol 18. Šindelář Josef
zluta karta 23 Vídenský Vojtěch
pdstup 65 Kos Vojtěch
nastup 65. Michálek Radim
gol 65. Hekrle Vojtěch
zluta karta 70 Driml Erik
pdstup 76 Báňa Vojtěch
nastup 76. Horáček Tomáš
zluta karta 78 Vrbka Ondřej

2:1

(1:0)

M Budějovice "B"

pdstup 48 Buďa Miroslav
nastup 48. Okoš Jaroslav
pdstup 57 Kodajek Jakub
nastup 57. Nedvědický Ondřej
gol 79. Stehlík Libor

Frenc Pavel
Driml Erik
Vrbka Ondřej
Šindelář Patrik
Vídenský Vojtěch
Kos Vojtěch
Dvořák Filip
Hekrle Vojtěch
Vrbka Tomáš
Šindelář Josef
Báňa Vojtěch

Michálek Radim
Horáček Tomáš
Hanzal Martin
Michálek Lukáš

 

Dvořák Ondřej
Povolný Josef
Dostál Jiří
Buďa Miroslav
Šabatka Michal
Škoda Zdeněk
Stehlík Libor
Kabashaj Astrit
Kodajek Jakub
Fedra Ondřej
Michal Tomáš

Nedvědický Ondřej
Okoš Jaroslav

Poslední výsledky

A muži

12.6.2022 - 16:30

M. Budějovice

3 : 0

Hartvíkovice

(:)

M. Budějovice vs Hartvíkovice

Starší žáci

12.6.2022 - 14:30

Březník

3 : 4

M. Budějovice

(:)

Březník vs M. Budějovice

Starší přípravka

12.6.2022 - 13:00

1 : 5

M Budějovice "B"

(:)

Předín/Želetava "B" vs M Budějovice "B"

B muži

11.6.2022 - 16:30

Šebkovice "B"

3 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Šebkovice "B" vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

11.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 2

Nové Syrovice

(:)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Dorost

8.6.2022 - 17:00

M. Budějovice

1 : 0

Jaroměřice n.R.

(:)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

5.6.2022 - 16:30

Rokytnice n.R.

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Rokytnice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.6.2022 - 14:15

Třebelovice

4 : 2

M. Budějovice

(:)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší žáci

5.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 3

Hrotovice

(:)

M. Budějovice vs Hrotovice

Starší přípravka

4.6.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 5

Jemnicko

(:)

M Budějovice "B" vs Jemnicko

B muži

3.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

2 : 4

Opatov

(:)

M Budějovice "B" vs Opatov

Starší přípravka

1.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

5 : 9

(:)

M Budějovice "B" vs Moravské Budějovice "A"

B muži

29.5.2022 - 16:30

Čáslavice

7 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Moravské Budějovice ▲ 26 19 5 2 102:30 62
2. Myslibořice Myslibořice 26 19 3 4 94:46 60
3. Vladislav Vladislav 26 14 7 5 94:41 49
4. Hartvíkovice Hartvíkovice 26 12 4 10 63:62 40
5. Horní Újezd Horní Újezd 26 11 2 13 57:64 35
6. Výčapy Výčapy 26 9 8 9 51:49 35
7. Rokytnice n.R. Rokytnice n.R. 26 10 5 11 50:54 35
8. Lipník Lipník 26 8 10 8 55:53 34
9. Náměšť n.O. - Vícenice "B" Náměšť n.O. - Vícenice "B" 26 9 6 11 57:77 33
10. Chlístov Chlístov 26 9 5 12 71:85 32
11. Nové Syrovice Nové Syrovice 26 8 6 12 48:75 30
12. Třebelovice Třebelovice 26 8 6 12 62:80 30
13. Třebelovice Studenec ▼ 26 6 2 18 44:87 20
14. Třebelovice Koněšín ▼ 26 4 3 19 40:85 15
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Třebelovice Hrotovice ▲ 26 21 1 4 105:25 64
2. Předín Předín 26 20 2 4 125:33 62
3. Čáslavice Čáslavice 26 19 3 4 88:27 60
4. Okříšky "B" Okříšky "B" 26 14 3 9 59:47 45
5. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 26 13 2 11 80:73 41
6. Opatov Opatov 26 11 6 9 63:62 39
7. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 26 11 5 10 67:61 38
8. Rapotice "B" Rapotice "B" 26 12 2 12 69:88 38
9. Radotice Radotice 26 11 4 11 47:71 37
10. Rouchovany Rouchovany 26 9 3 14 70:83 30
11. Jemnicko "B" Jemnicko "B" 26 7 3 16 54:81 24
12. Jemnicko "B" Pyšel ▼ 26 5 2 19 38:97 17
13. Jemnicko "B" Třebenice ▼ 26 5 1 20 46:108 16
14. Jemnicko "B" Kouty "B" ▼ 26 5 1 20 47:102 16
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko "B" Brtnice/Stonařov ▲ 20 16 2 2 97:26 50
2. M. Budějovice M. Budějovice 20 14 1 5 77:28 43
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 20 11 0 9 42:39 33
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 20 7 1 12 36:59 22
5. Dukovany Dukovany 20 4 4 12 25:56 16
6. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 20 3 2 15 14:83 11
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Hrotovice Hrotovice 18 15 0 3 66:16 45
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 12 2 4 72:23 38
3. Jemnicko Jemnicko 18 8 4 6 50:56 28
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 18 8 3 7 35:36 27
5. Březník Březník 18 5 4 9 36:70 19
6. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 18 4 2 12 40:66 14
7. M. Budějovice M. Budějovice 18 2 3 13 37:69 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 18 13 2 3 103:43 41
2. Blatnice Blatnice 18 12 3 3 82:33 39
3. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 11 1 6 66:47 34
4. Jemnicko Jemnicko 18 9 2 7 69:55 29
5. Třebelovice Třebelovice 18 7 1 10 47:78 22
6. M. Budějovice M. Budějovice 18 4 1 13 45:87 13
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 18 1 2 15 15:84 5

Zdroj: fotbal.cz