Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

19.9.2021 15:30

Radotice

gol 1. Tobolka Petr
gol 11. Habich Martin
pdstup 24 Vyhnálek Václav
nastup 24. Tengeri Josef
gol 31. Liška Martin
gol 47. Michal Stanislav
pdstup 60 Liška Martin
nastup 60. Vyhnálek Jan
zluta karta 84 Kincl Daniel

4:1

(3:1)

M Budějovice "B"

pdstup 23 Povolný Josef
nastup 23. Fedra Ondřej
gol 34. Nedvědický Ondřej
pdstup 46 Kabashaj Astrit
nastup 46. Kyzlink Tomáš
pdstup 80 Škoda Zdeněk
nastup 80. Okoš Jaroslav

Novák Miroslav
Tobolka Petr
Michal Stanislav
Kincl Daniel
Liška Vlastimil
Habich Martin
Vyhnálek Václav
Engelmann Martin
Tobolka Michal
Jeleček Martin
Liška Martin

Tengeri Josef
Vyhnálek Jan
Kincl Martin
Kapinus Zdeněk

 

Dvořák Ondřej
Povolný Josef
Premar Mario
Dostál Jiří
Benda Jan
Premar Mateo
Buďa Miroslav
Šabatka Michal
Škoda Zdeněk
Nedvědický Ondřej
Kabashaj Astrit

Kodajek Jakub
Fedra Ondřej
Okoš Jaroslav
Kyzlink Tomáš

Poslední výsledky

A muži

12.6.2022 - 16:30

M. Budějovice

3 : 0

Hartvíkovice

(:)

M. Budějovice vs Hartvíkovice

Starší žáci

12.6.2022 - 14:30

Březník

3 : 4

M. Budějovice

(:)

Březník vs M. Budějovice

Starší přípravka

12.6.2022 - 13:00

1 : 5

M Budějovice "B"

(:)

Předín/Želetava "B" vs M Budějovice "B"

B muži

11.6.2022 - 16:30

Šebkovice "B"

3 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Šebkovice "B" vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

11.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 2

Nové Syrovice

(:)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Dorost

8.6.2022 - 17:00

M. Budějovice

1 : 0

Jaroměřice n.R.

(:)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

5.6.2022 - 16:30

Rokytnice n.R.

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Rokytnice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.6.2022 - 14:15

Třebelovice

4 : 2

M. Budějovice

(:)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší žáci

5.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 3

Hrotovice

(:)

M. Budějovice vs Hrotovice

Starší přípravka

4.6.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 5

Jemnicko

(:)

M Budějovice "B" vs Jemnicko

B muži

3.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

2 : 4

Opatov

(:)

M Budějovice "B" vs Opatov

Starší přípravka

1.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

5 : 9

(:)

M Budějovice "B" vs Moravské Budějovice "A"

B muži

29.5.2022 - 16:30

Čáslavice

7 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Moravské Budějovice ▲ 26 19 5 2 102:30 62
2. Myslibořice Myslibořice 26 19 3 4 94:46 60
3. Vladislav Vladislav 26 14 7 5 94:41 49
4. Hartvíkovice Hartvíkovice 26 12 4 10 63:62 40
5. Horní Újezd Horní Újezd 26 11 2 13 57:64 35
6. Výčapy Výčapy 26 9 8 9 51:49 35
7. Rokytnice n.R. Rokytnice n.R. 26 10 5 11 50:54 35
8. Lipník Lipník 26 8 10 8 55:53 34
9. Náměšť n.O. - Vícenice "B" Náměšť n.O. - Vícenice "B" 26 9 6 11 57:77 33
10. Chlístov Chlístov 26 9 5 12 71:85 32
11. Nové Syrovice Nové Syrovice 26 8 6 12 48:75 30
12. Třebelovice Třebelovice 26 8 6 12 62:80 30
13. Třebelovice Studenec ▼ 26 6 2 18 44:87 20
14. Třebelovice Koněšín ▼ 26 4 3 19 40:85 15
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Třebelovice Hrotovice ▲ 26 21 1 4 105:25 64
2. Předín Předín 26 20 2 4 125:33 62
3. Čáslavice Čáslavice 26 19 3 4 88:27 60
4. Okříšky "B" Okříšky "B" 26 14 3 9 59:47 45
5. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 26 13 2 11 80:73 41
6. Opatov Opatov 26 11 6 9 63:62 39
7. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 26 11 5 10 67:61 38
8. Rapotice "B" Rapotice "B" 26 12 2 12 69:88 38
9. Radotice Radotice 26 11 4 11 47:71 37
10. Rouchovany Rouchovany 26 9 3 14 70:83 30
11. Jemnicko "B" Jemnicko "B" 26 7 3 16 54:81 24
12. Jemnicko "B" Pyšel ▼ 26 5 2 19 38:97 17
13. Jemnicko "B" Třebenice ▼ 26 5 1 20 46:108 16
14. Jemnicko "B" Kouty "B" ▼ 26 5 1 20 47:102 16
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko "B" Brtnice/Stonařov ▲ 20 16 2 2 97:26 50
2. M. Budějovice M. Budějovice 20 14 1 5 77:28 43
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 20 11 0 9 42:39 33
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 20 7 1 12 36:59 22
5. Dukovany Dukovany 20 4 4 12 25:56 16
6. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 20 3 2 15 14:83 11
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Hrotovice Hrotovice 18 15 0 3 66:16 45
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 12 2 4 72:23 38
3. Jemnicko Jemnicko 18 8 4 6 50:56 28
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 18 8 3 7 35:36 27
5. Březník Březník 18 5 4 9 36:70 19
6. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 18 4 2 12 40:66 14
7. M. Budějovice M. Budějovice 18 2 3 13 37:69 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 18 13 2 3 103:43 41
2. Blatnice Blatnice 18 12 3 3 82:33 39
3. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 11 1 6 66:47 34
4. Jemnicko Jemnicko 18 9 2 7 69:55 29
5. Třebelovice Třebelovice 18 7 1 10 47:78 22
6. M. Budějovice M. Budějovice 18 4 1 13 45:87 13
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 18 1 2 15 15:84 5

Zdroj: fotbal.cz