Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

13.8.2022 16:30

M. Budějovice

-:-

Radešínská Svratka

 

Poslední výsledky

A muži

7.8.2022 - 16:30

Hamry nad Sázavou

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Hamry nad Sázavou vs M. Budějovice

A muži

12.6.2022 - 16:30

M. Budějovice

3 : 0

Hartvíkovice

(:)

M. Budějovice vs Hartvíkovice

Starší žáci

12.6.2022 - 14:30

Březník

3 : 4

M. Budějovice

(:)

Březník vs M. Budějovice

Starší přípravka

12.6.2022 - 13:00

1 : 5

M Budějovice "B"

(:)

Předín/Želetava "B" vs M Budějovice "B"

B muži

11.6.2022 - 16:30

Šebkovice "B"

3 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Šebkovice "B" vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

11.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 2

Nové Syrovice

(:)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Dorost

8.6.2022 - 17:00

M. Budějovice

1 : 0

Jaroměřice n.R.

(:)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

5.6.2022 - 16:30

Rokytnice n.R.

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Rokytnice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.6.2022 - 14:15

Třebelovice

4 : 2

M. Budějovice

(:)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší žáci

5.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 3

Hrotovice

(:)

M. Budějovice vs Hrotovice

Starší přípravka

4.6.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 5

Jemnicko

(:)

M Budějovice "B" vs Jemnicko

B muži

3.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

2 : 4

Opatov

(:)

M Budějovice "B" vs Opatov

Starší přípravka

1.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

5 : 9

(:)

M Budějovice "B" vs Moravské Budějovice "A"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. M. Budějovice M. Budějovice 1 1 0 0 4:0 3
2. Radešínská Svratka Radešínská Svratka 1 1 0 0 4:0 3
3. Rudíkov Rudíkov 1 1 0 0 3:0 3
4. Bedřichov B Bedřichov B 1 1 0 0 3:2 3
5. Počítky Počítky 1 1 0 0 3:2 3
6. Bory Bory 1 1 0 0 1:0 3
7. Bohdalov Bohdalov 1 0 1 0 1:1 1
8. Přibyslavice Přibyslavice 1 0 1 0 1:1 1
9. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 1 0 0 1 2:3 0
10. Stařeč Stařeč 1 0 0 1 2:3 0
11. Křižanov Křižanov 1 0 0 1 0:1 0
12. Luka nad Jihlavou Luka nad Jihlavou 1 0 0 1 0:3 0
13. Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou 1 0 0 1 0:4 0
14. Stonařov Stonařov 1 0 0 1 0:4 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Koněšín Koněšín 1 1 0 0 6:1 3
2. Rapotice "B" Rapotice "B" 1 1 0 0 8:4 3
3. Radotice Radotice 1 1 0 0 4:1 3
4. Radotice Mohelno 1 1 0 0 2:0 3
5. Předín Předín 1 1 0 0 4:3 3
6. Studenec Studenec 1 1 0 0 1:0 3
7. Studenec Valeč 1 0 0 1 3:4 0
8. Opatov Opatov 1 0 0 1 0:1 0
9. Okříšky "B" Okříšky "B" 1 0 0 1 0:2 0
10. Okříšky "B" Slavice 1 0 0 1 1:4 0
11. Rouchovany Rouchovany 1 0 0 1 4:8 0
12. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 1 0 0 1 1:6 0
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Šebkovice "B" Brtnice/Stonařov ▲ 20 16 2 2 97:26 50
2. M. Budějovice M. Budějovice 20 14 1 5 77:28 43
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 20 11 0 9 42:39 33
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 20 7 1 12 36:59 22
5. Dukovany Dukovany 20 4 4 12 25:56 16
6. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 20 3 2 15 14:83 11
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Hrotovice Hrotovice 18 15 0 3 66:16 45
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 12 2 4 72:23 38
3. Jemnicko Jemnicko 18 8 4 6 50:56 28
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 18 8 3 7 35:36 27
5. Březník Březník 18 5 4 9 36:70 19
6. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 18 4 2 12 40:66 14
7. M. Budějovice M. Budějovice 18 2 3 13 37:69 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 18 13 2 3 103:43 41
2. Blatnice Blatnice 18 12 3 3 82:33 39
3. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 11 1 6 66:47 34
4. Jemnicko Jemnicko 18 9 2 7 69:55 29
5. Třebelovice Třebelovice 18 7 1 10 47:78 22
6. M. Budějovice M. Budějovice 18 4 1 13 45:87 13
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 18 1 2 15 15:84 5

Zdroj: fotbal.cz