Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

SK M. BUDĚJOVICE z.s.

Detail zápasu

8.8.2021 16:30

Výčapy

pdstup 31 Matoušek David
nastup 31. Macek Roman
pdstup 53 Večeřa Radim
nastup 53. Kašpárek Libor
pdstup 67 Kopeček Jan
pdstup 67. Semerád Martin
nastup 67. Nikrmajer Radek
nastup 67. Kouřilek Michal
zluta karta 80 Macek Roman

0:4

(0:2)

M. Budějovice

gol 8. Svoboda Kamil
gol 22. Neubauer Matouš
zluta karta 32 Horecký Jan
gol 53. Horecký Jan
pdstup 68 Svoboda Kamil
nastup 68. Premar Mateo
pdstup 77 Dušek Vojtěch
nastup 77. Premar Mario
pdstup 84 Pařízek Martin
nastup 84. Šabatka Michal
gol 89. Kosmák Josef
zluta karta 90 Šabatka Michal

Semerád Matěj
Večeřa Radim
Jeleček Lukáš
Zmeškal Richard
Kafka Richard
Matoušek Tomáš
Matoušek David
Kopeček Jan
Pecka Jan
Semerád Martin
Renát Stanislav

Nikrmajer Radek
Macek Roman
Pecka Tomáš
Kouřilek Michal
Pánek Ondřej
Kašpárek Libor

 

Kyzlink Tomáš
Benda Petr
Novotný Vlastimil
Čech Jan
Dušek Vojtěch
Pařízek Martin
Neubauer Matouš
Horecký Jan
Kosmák Josef
Veselý Libor
Svoboda Kamil

Premar Mario
Premar Mateo
Škoda Zdeněk
Šabatka Michal

Poslední výsledky

A muži

12.6.2022 - 16:30

M. Budějovice

3 : 0

Hartvíkovice

(:)

M. Budějovice vs Hartvíkovice

Starší žáci

12.6.2022 - 14:30

Březník

3 : 4

M. Budějovice

(:)

Březník vs M. Budějovice

Starší přípravka

12.6.2022 - 13:00

1 : 5

M Budějovice "B"

(:)

Předín/Želetava "B" vs M Budějovice "B"

B muži

11.6.2022 - 16:30

Šebkovice "B"

3 : 0

M Budějovice "B"

(:)

Šebkovice "B" vs M Budějovice "B"

Mladší žáci

11.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

2 : 2

Nové Syrovice

(:)

M. Budějovice vs Nové Syrovice

Dorost

8.6.2022 - 17:00

M. Budějovice

1 : 0

Jaroměřice n.R.

(:)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

5.6.2022 - 16:30

Rokytnice n.R.

0 : 4

M. Budějovice

(:)

Rokytnice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

5.6.2022 - 14:15

Třebelovice

4 : 2

M. Budějovice

(:)

Třebelovice vs M. Budějovice

Starší žáci

5.6.2022 - 10:00

M. Budějovice

0 : 3

Hrotovice

(:)

M. Budějovice vs Hrotovice

Starší přípravka

4.6.2022 - 10:00

M Budějovice "B"

4 : 5

Jemnicko

(:)

M Budějovice "B" vs Jemnicko

B muži

3.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

2 : 4

Opatov

(:)

M Budějovice "B" vs Opatov

Starší přípravka

1.6.2022 - 17:00

M Budějovice "B"

5 : 9

(:)

M Budějovice "B" vs Moravské Budějovice "A"

B muži

29.5.2022 - 16:30

Čáslavice

7 : 1

M Budějovice "B"

(:)

Čáslavice vs M Budějovice "B"

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Starší žáci

Mladší žáci

# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Moravské Budějovice ▲ 26 19 5 2 102:30 62
2. Myslibořice Myslibořice 26 19 3 4 94:46 60
3. Vladislav Vladislav 26 14 7 5 94:41 49
4. Hartvíkovice Hartvíkovice 26 12 4 10 63:62 40
5. Horní Újezd Horní Újezd 26 11 2 13 57:64 35
6. Výčapy Výčapy 26 9 8 9 51:49 35
7. Rokytnice n.R. Rokytnice n.R. 26 10 5 11 50:54 35
8. Lipník Lipník 26 8 10 8 55:53 34
9. Náměšť n.O. - Vícenice "B" Náměšť n.O. - Vícenice "B" 26 9 6 11 57:77 33
10. Chlístov Chlístov 26 9 5 12 71:85 32
11. Nové Syrovice Nové Syrovice 26 8 6 12 48:75 30
12. Třebelovice Třebelovice 26 8 6 12 62:80 30
13. Třebelovice Studenec ▼ 26 6 2 18 44:87 20
14. Třebelovice Koněšín ▼ 26 4 3 19 40:85 15
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Třebelovice Hrotovice ▲ 26 21 1 4 105:25 64
2. Předín Předín 26 20 2 4 125:33 62
3. Čáslavice Čáslavice 26 19 3 4 88:27 60
4. Okříšky "B" Okříšky "B" 26 14 3 9 59:47 45
5. M Budějovice "B" M Budějovice "B" 26 13 2 11 80:73 41
6. Opatov Opatov 26 11 6 9 63:62 39
7. Šebkovice "B" Šebkovice "B" 26 11 5 10 67:61 38
8. Rapotice "B" Rapotice "B" 26 12 2 12 69:88 38
9. Radotice Radotice 26 11 4 11 47:71 37
10. Rouchovany Rouchovany 26 9 3 14 70:83 30
11. Jemnicko "B" Jemnicko "B" 26 7 3 16 54:81 24
12. Jemnicko "B" Pyšel ▼ 26 5 2 19 38:97 17
13. Jemnicko "B" Třebenice ▼ 26 5 1 20 46:108 16
14. Jemnicko "B" Kouty "B" ▼ 26 5 1 20 47:102 16
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Jemnicko "B" Brtnice/Stonařov ▲ 20 16 2 2 97:26 50
2. M. Budějovice M. Budějovice 20 14 1 5 77:28 43
3. Rapotice/Oslavany Rapotice/Oslavany 20 11 0 9 42:39 33
4. Nové Syrovice Nové Syrovice 20 7 1 12 36:59 22
5. Dukovany Dukovany 20 4 4 12 25:56 16
6. Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 20 3 2 15 14:83 11
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Hrotovice Hrotovice 18 15 0 3 66:16 45
2. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 12 2 4 72:23 38
3. Jemnicko Jemnicko 18 8 4 6 50:56 28
4. Čáslavice/Šebkovice Čáslavice/Šebkovice 18 8 3 7 35:36 27
5. Březník Březník 18 5 4 9 36:70 19
6. Valeč/Lipník Valeč/Lipník 18 4 2 12 40:66 14
7. M. Budějovice M. Budějovice 18 2 3 13 37:69 9
# Tým Z + 0 - Skóre B
1. Okříšky/Stařeč "B" Okříšky/Stařeč "B" 18 13 2 3 103:43 41
2. Blatnice Blatnice 18 12 3 3 82:33 39
3. Podhorácko/Domamil Podhorácko/Domamil 18 11 1 6 66:47 34
4. Jemnicko Jemnicko 18 9 2 7 69:55 29
5. Třebelovice Třebelovice 18 7 1 10 47:78 22
6. M. Budějovice M. Budějovice 18 4 1 13 45:87 13
7. Nové Syrovice Nové Syrovice 18 1 2 15 15:84 5

Zdroj: fotbal.cz