Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - Mladší přípravka

Poslední výsledky

B muži

19.7.2021 - 20:06

M. Budějovice B

3 : 2

()

M. Budějovice B vs Štěměchy

A muži

11.10.2020 - 15:00

Stařeč

2 : 3

M. Budějovice

()

Stařeč vs M. Budějovice

B muži

10.10.2020 - 15:00

M. Budějovice B

4 : 2

Třebenice

()

M. Budějovice B vs Třebenice

Dorost

10.10.2020 - 12:00

M. Budějovice

4 : 0

Lipník

()

M. Budějovice vs Lipník

Mladší žáci

10.10.2020 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky B

()

M. Budějovice vs Okříšky B

Mladší žáci

6.10.2020 - 16:00

M. Budějovice

5 : 2

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

4.10.2020 - 15:00

Rudíkov

1 : 2

M. Budějovice

()

Rudíkov vs M. Budějovice

Mladší žáci

4.10.2020 - 11:15

Jemnicko

3 : 2

M. Budějovice

()

Jemnicko vs M. Budějovice

B muži

3.10.2020 - 15:00

M. Budějovice B

5 : 2

Rouchovany

()

M. Budějovice B vs Rouchovany

Dorost

3.10.2020 - 15:00

Jaroměřice n.R.

1 : 2

M. Budějovice

()

Jaroměřice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

1.10.2020 - 16:30

M. Budějovice

2 : 1

Blatnice

()

M. Budějovice vs Blatnice

A muži

27.9.2020 - 15:30

Stonařov

5 : 3

M. Budějovice

()

Stonařov vs M. Budějovice

B muži

26.9.2020 - 15:30

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice B

()

Okříšky B vs M. Budějovice B

Dorost

26.9.2020 - 12:30

M. Budějovice

2 : 0

Brtnice

()

M. Budějovice vs Brtnice

A muži

20.9.2020 - 15:30

Velká Bíteš B

1 : 0

M. Budějovice

()

Velká Bíteš B vs M. Budějovice

B muži

20.9.2020 - 15:30

M. Budějovice B

5 : 3

Radotice

()

M. Budějovice B vs Radotice

Mladší žáci

20.9.2020 - 13:15

Třebelovice

1 : 6

M. Budějovice

()

Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

19.9.2020 - 14:00

M. Budějovice

4 : 4

Rapotice

()

M. Budějovice vs Rapotice

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

()

Hrotovice vs M. Budějovice B

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

()

M. Budějovice vs Velký Beranov

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Sokol Studenec TJ Sokol Studenec 0 0:0 0 0
2. TJ Koněšín TJ Koněšín 0 0:0 0 0
3. TJ Sokol Horní Újezd TJ Sokol Horní Újezd 0 0:0 0 0
4. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 0 0:0 0 0
5. FC Náměšť n.O.-Vícenice B FC Náměšť n.O.-Vícenice B 0 0:0 0 0
6. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 0 0:0 0 0
7. TJ Hartvíkovice TJ Hartvíkovice 0 0:0 0 0
8. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 0 0:0 0 0
9. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 0 0:0 0 0
10. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 0 0:0 0 0
11. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 0 0:0 0 0
12. SK Slavia Chlístov SK Slavia Chlístov 0 0:0 0 0
13. TJ Myslibořice TJ Myslibořice 0 0:0 0 0
14. TJ Vladislav TJ Vladislav 0 0:0 0 0
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 49:8 27 12
2. Sokol Předín Sokol Předín 10 39:21 24 6
3. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 40:18 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 8 24:15 18 6
5. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 30:28 18 6
6. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 28:17 16 4
7. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 33:28 16 -2
8. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 9 13:26 13 -2
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 10 23:24 10 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 10 29:38 10 -8
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 17:44 7 -8
12. FK Opatov FK Opatov 10 22:38 6 -6
13. SK Kouty B SK Kouty B 9 13:31 4 -5
14. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 9 17:41 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 8 42:13 18 6
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 8 20:10 18 6
3. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 8 17:23 11 -1
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 8 13:19 7 -5
5. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 8 21:36 7 -5
6. FC Rapotice FC Rapotice 8 18:30 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 35:23 17 5
2. SK Blatnice SK Blatnice 8 34:16 16 1
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 28:21 15 0
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 35:31 13 1
5. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 26:23 12 0
6. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 16:18 11 2
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 16:58 0 -12
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Sokol Předín Sokol Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com