Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - Starší žáci

2019/20

2018/19

2017/18

2016/17

01.09.2019 - 14:00 Předín Předín 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
05.09.2019 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 8:0 Blatnice Blatnice detail
08.09.2019 - 09:30 Jemnicko Jemnicko 6:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.09.2019 - 17:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Podhorácko Podhorácko detail
22.09.2019 - 10:00 Rokytnice/Želetava Rokytnice/Želetava 8:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.10.2019 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 6:1 Třebelovice Třebelovice detail
05.10.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 6:1 Nové Syrovice Nové Syrovice detail
13.10.2019 - 12:30 Blatnice Blatnice 1:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.10.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Předín Předín detail
26.10.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:4 Jemnicko Jemnicko detail
28.10.2019 - 10:00 Nové Syrovice Nové Syrovice 1:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
04.04.2020 - 10:00 Podhorácko Podhorácko 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.04.2020 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Rokytnice Rokytnice detail
19.04.2020 - 13:30 Třebelovice Třebelovice 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
26.08.2018 - 10:00 Nové Syrovice Nové Syrovice 0:9 M. Budějovice M. Budějovice detail
01.09.2018 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Třebelovice Třebelovice detail
08.09.2018 - 10:00 Podhorácko Podhorácko 2:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.09.2018 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
22.09.2018 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:0 Jemnicko Jemnicko detail
29.09.2018 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 13:2 Nové Syrovice Nové Syrovice detail
07.10.2018 - 10:00 Třebelovice Třebelovice 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.10.2018 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Podhorácko Podhorácko detail
21.10.2018 - 10:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 0:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.10.2018 - 09:30 Jemnicko Jemnicko 2:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.04.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 7:0 Okříšky B Okříšky B detail
20.04.2019 - 09:00 Třebíč B Třebíč B 4:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.04.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:1 Rapotice Rapotice detail
04.05.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Valeč Valeč detail
12.05.2019 - 14:00 Třebelovice Třebelovice 2:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
18.05.2019 - 09:00 Okříšky B Okříšky B 3:7 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.05.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:5 Třebíč B Třebíč B detail
08.06.2019 - 14:00 Valeč Valeč 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
10.06.2019 - 17:30 Rapotice Rapotice 3:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.06.2019 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 6:4 Třebelovice Třebelovice detail
27.08.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Rapotice Rapotice detail
31.08.2017 - 18:00 Velká Bíteš Velká Bíteš 1:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.09.2017 - 10:30 Stará Říše Stará Říše 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
10.09.2017 - 09:00 Okříšky Okříšky 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.09.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:4 Žďár n.Sázavou Žďár n.Sázavou detail
23.09.2017 - 10:45 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 3:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
30.09.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:4 Přibyslav Přibyslav detail
08.10.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
15.10.2017 - 10:45 Rapotice Rapotice 6:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
22.10.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Stará Říše Stará Říše detail
08.04.2018 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Okříšky Okříšky detail
15.04.2018 - 10:30 Žďár n.Sázavou Žďár n.Sázavou 1:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
22.04.2018 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
29.04.2018 - 10:30 Přibyslav Přibyslav 5:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
05.05.2018 - 10:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 6:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.05.2018 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:4 Rapotice Rapotice detail
19.05.2018 - 09:00 Stará Říše Stará Říše 1:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.05.2018 - 09:00 Okříšky Okříšky 10:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.06.2018 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Žďár n.Sázavou Žďár n.Sázavou detail
09.06.2018 - 10:45 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.06.2018 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:5 Přibyslav Přibyslav detail
27.08.2016 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Rapotice Rapotice detail
03.09.2016 - 10:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
10.09.2016 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:10 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
18.09.2016 - 10:45 Stará Říše Stará Říše 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.09.2016 - 10:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 13:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.09.2016 - 10:30 Přibyslav Přibyslav 11:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.10.2016 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:6 Okříšky Okříšky detail
09.10.2016 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:11 Přibyslav Přibyslav detail
16.10.2016 - 09:00 Rapotice Rapotice 1:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
23.10.2016 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
08.04.2017 - 10:30 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.04.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Stará Říše Stará Říše detail
22.04.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:4 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
30.04.2017 - 09:00 Okříšky Okříšky 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
07.05.2017 - 10:30 Přibyslav Přibyslav 6:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
14.05.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Rapotice Rapotice detail
20.05.2017 - 10:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 3:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.05.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
04.06.2017 - 10:30 Stará Říše Stará Říše 5:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
10.06.2017 - 09:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.06.2017 - 10:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:3 Okříšky Okříšky detail

Poslední výsledky

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

(2:0)

Hrotovice vs M. Budějovice B

Dorost

12.9.2020 - 16:00

Třebelovice

0 : 2

M. Budějovice

(0:1)

Třebelovice vs M. Budějovice

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Mladší žáci

12.9.2020 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

12.9.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

9.9.2020 - 17:00

Blatnice

4 : 2

M. Budějovice

()

Blatnice vs M. Budějovice

B muži

6.9.2020 - 16:00

M. Budějovice B

2 : 1

Šebkovice B

(1:1)

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

5.9.2020 - 16:00

Slavoj Polná B

2 : 1

M. Budějovice

(1:0)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

Dorost

5.9.2020 - 13:30

Lipník

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Lipník vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

5 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice vs Čáslavice-Sádek

B muži

30.8.2020 - 16:30

Jemnicko B

3 : 3

M. Budějovice B

(0:1)

Jemnicko B vs M. Budějovice B

A muži

29.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

1 : 4

Nedvědice

(1:2)

M. Budějovice vs Nedvědice

Dorost

29.8.2020 - 13:30

M. Budějovice

2 : 1

Jaroměřice n.R.

(2:0)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

26.8.2020 - 17:00

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice

()

Okříšky B vs M. Budějovice

A muži

23.8.2020 - 16:30

Luka n.J.

3 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Luka n.J. vs M. Budějovice

Dorost

23.8.2020 - 13:00

Brtnice

4 : 4

M. Budějovice

(1:3)

Brtnice vs M. Budějovice

B muži

22.8.2020 - 16:30

M. Budějovice B

4 : 0

Kouty B

(1:0)

M. Budějovice B vs Kouty B

B muži

22.8.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Kouty B

()

M. Budějovice B vs Kouty B

A muži

16.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

3 : 4

Příbyslavice

(2:4)

M. Budějovice vs Příbyslavice

B muži

15.8.2020 - 14:00

Pyšel

3 : 2

M. Budějovice B

(3:1)

Pyšel vs M. Budějovice B

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 6 25:8 15 6
2. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 5 13:5 12 3
3. FC Bohdalov FC Bohdalov 6 13:8 12 0
4. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 5 14:12 12 3
5. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 6 15:8 10 4
6. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 6 15:11 9 0
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 6 8:9 9 0
8. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 6 9:11 8 -1
9. FK Rudíkov FK Rudíkov 6 15:18 8 -1
10. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 6 13:18 7 1
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 6 16:22 6 0
12. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 6 4:12 4 -8
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 6 6:15 4 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 6 9:18 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 5 27:3 15 3
2. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 6 33:10 15 6
3. Předín Předín 6 25:11 15 6
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 20:7 12 9
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 6 18:15 12 6
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 6 16:18 9 3
7. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 6 16:15 7 -2
8. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 6 16:16 7 -2
9. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 5 7:17 7 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 6 11:21 7 -5
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 6 10:20 4 -5
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 6 13:26 4 -8
13. TJ Kouty B TJ Kouty B 6 10:21 3 -6
14. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 6 10:32 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 4 20:7 9 3
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 8:5 8 5
3. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 4 14:15 7 -2
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 4 8:8 4 -2
5. FC Rapotice FC Rapotice 4 8:15 2 -7
6. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 4 4:12 2 -1
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 5 26:8 13 7
2. SK Blatnice SK Blatnice 4 17:7 9 0
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 21:15 9 3
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 4 6:11 4 1
5. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 11:13 3 -3
6. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 4 9:16 3 -3
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 3 4:24 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com