Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - Dorost

2020/21

2019/20

2018/19

2017/18

2016/17

23.08.2020 - 13:00 Brtnice Brtnice 4:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.08.2020 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
05.09.2020 - 13:30 Lipník Lipník 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
12.09.2020 - 16:00 Třebelovice Třebelovice 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.09.2020 - 00:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Rapotice Rapotice detail
19.09.2020 - 14:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Rapotice Rapotice detail
26.09.2020 - 00:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Brtnice Brtnice detail
26.09.2020 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Brtnice Brtnice detail
03.10.2020 - 00:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
10.10.2020 - 00:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Lipník Lipník detail
17.10.2020 - 00:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Třebelovice Třebelovice detail
24.10.2020 - 00:00 Rapotice Rapotice 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
00.00.0000 - 00:00 : 0:0 detail
16.08.2019 - 18:00 Předín Předín 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.08.2019 - 13:30 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 7:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
31.08.2019 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:4 TJ Rozsochy TJ Rozsochy detail
08.09.2019 - 13:00 Měřín Měřín 1:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.09.2019 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:6 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
21.09.2019 - 15:30 Rad. Svratka Rad. Svratka 12:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.09.2019 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:1 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
05.10.2019 - 13:00 Výčapy Výčapy 14:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.10.2019 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:2 Dukovany Dukovany detail
19.10.2019 - 10:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 11:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
04.04.2020 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
12.04.2020 - 12:30 TJ Rozsochy TJ Rozsochy 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
18.04.2020 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Měřín Měřín detail
26.04.2020 - 12:00 Velká Bíteš Velká Bíteš 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.05.2020 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Rad. Svratka Rad. Svratka detail
09.05.2020 - 13:30 Radostín n.O. Radostín n.O. 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.05.2020 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Výčapy Výčapy detail
23.05.2020 - 13:30 Dukovany Dukovany 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
30.05.2020 - 10:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
13.06.2020 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Předín Předín detail
18.08.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
25.08.2018 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
02.09.2018 - 13:00 Rad. Svratka Rad. Svratka 5:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
08.09.2018 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:5 Křižanov Křižanov detail
16.09.2018 - 16:00 Předín Předín 9:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
22.09.2018 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:7 Výčapy Výčapy detail
30.09.2018 - 12:30 Jiskra Vír Jiskra Vír 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.10.2018 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:8 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
13.10.2018 - 14:00 Lipník Lipník 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.10.2018 - 11:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
27.10.2018 - 11:30 TJ Rozsochy TJ Rozsochy 7:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.04.2019 - 10:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 0:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.04.2019 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Rad. Svratka Rad. Svratka detail
21.04.2019 - 13:00 Křižanov Křižanov 2:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.04.2019 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:6 Předín Předín detail
04.05.2019 - 14:00 Výčapy Výčapy 10:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.05.2019 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Jiskra Vír Jiskra Vír detail
19.05.2019 - 13:30 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 5:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.05.2019 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:3 Lipník Lipník detail
01.06.2019 - 13:30 Radostín n.O. Radostín n.O. 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.06.2019 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:3 TJ Rozsochy TJ Rozsochy detail
16.06.2019 - 12:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 13:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.08.2017 - 13:30 Nová Ves Nová Ves 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.09.2017 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:7 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
10.09.2017 - 13:00 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 8:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.09.2017 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Výčapy Výčapy detail
23.09.2017 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:2 Předín Předín detail
30.09.2017 - 12:00 Radostín n.O. Radostín n.O. 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
07.10.2017 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:6 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
15.10.2017 - 10:00 Jemnicko Jemnicko 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
21.10.2017 - 11:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:5 TJ Rozsochy TJ Rozsochy detail
04.11.2017 - 13:00 Velká Bíteš Velká Bíteš 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
14.04.2018 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:8 Nová Ves Nová Ves detail
21.04.2018 - 10:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
28.04.2018 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:6 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
05.05.2018 - 14:30 Výčapy Výčapy 10:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
12.05.2018 - 16:30 Předín Předín 2:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.05.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
27.05.2018 - 13:30 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.06.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:3 Jemnicko Jemnicko detail
10.06.2018 - 13:30 TJ Rozsochy TJ Rozsochy 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.06.2018 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:5 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
14.08.2016 - 16:30 Stařeč Stařeč 1:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.08.2016 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:8 FŠ Třebíč FŠ Třebíč detail
28.08.2016 - 14:00 Jemnicko Jemnicko 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.09.2016 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:3 Nová Ves Nová Ves detail
10.09.2016 - 16:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.09.2016 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:0 Velká Bíteš Velká Bíteš detail
24.09.2016 - 12:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:3 Okříšky Okříšky detail
02.10.2016 - 12:00 Radostín n.O. Radostín n.O. 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
08.10.2016 - 12:00 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Bystřice n.P. Bystřice n.P. detail
22.10.2016 - 11:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:1 Výčapy Výčapy detail
08.04.2017 - 10:00 FŠ Třebíč FŠ Třebíč 6:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.04.2017 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Jemnicko Jemnicko detail
22.04.2017 - 13:00 Nová Ves Nová Ves 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.04.2017 - 13:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
07.05.2017 - 12:30 Velká Bíteš Velká Bíteš 0:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.05.2017 - 10:15 Okříšky Okříšky 5:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.05.2017 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Radostín n.O. Radostín n.O. detail
28.05.2017 - 15:00 Bystřice n.P. Bystřice n.P. 8:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.06.2017 - 13:30 Výčapy Výčapy 2:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.06.2017 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Stařeč Stařeč detail

Poslední výsledky

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

(2:0)

Hrotovice vs M. Budějovice B

Dorost

12.9.2020 - 16:00

Třebelovice

0 : 2

M. Budějovice

(0:1)

Třebelovice vs M. Budějovice

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Mladší žáci

12.9.2020 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

12.9.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

9.9.2020 - 17:00

Blatnice

4 : 2

M. Budějovice

()

Blatnice vs M. Budějovice

B muži

6.9.2020 - 16:00

M. Budějovice B

2 : 1

Šebkovice B

(1:1)

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

5.9.2020 - 16:00

Slavoj Polná B

2 : 1

M. Budějovice

(1:0)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

Dorost

5.9.2020 - 13:30

Lipník

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Lipník vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

5 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice vs Čáslavice-Sádek

B muži

30.8.2020 - 16:30

Jemnicko B

3 : 3

M. Budějovice B

(0:1)

Jemnicko B vs M. Budějovice B

A muži

29.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

1 : 4

Nedvědice

(1:2)

M. Budějovice vs Nedvědice

Dorost

29.8.2020 - 13:30

M. Budějovice

2 : 1

Jaroměřice n.R.

(2:0)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

26.8.2020 - 17:00

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice

()

Okříšky B vs M. Budějovice

A muži

23.8.2020 - 16:30

Luka n.J.

3 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Luka n.J. vs M. Budějovice

Dorost

23.8.2020 - 13:00

Brtnice

4 : 4

M. Budějovice

(1:3)

Brtnice vs M. Budějovice

B muži

22.8.2020 - 16:30

M. Budějovice B

4 : 0

Kouty B

(1:0)

M. Budějovice B vs Kouty B

B muži

22.8.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Kouty B

()

M. Budějovice B vs Kouty B

A muži

16.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

3 : 4

Příbyslavice

(2:4)

M. Budějovice vs Příbyslavice

B muži

15.8.2020 - 14:00

Pyšel

3 : 2

M. Budějovice B

(3:1)

Pyšel vs M. Budějovice B

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 6 25:8 15 6
2. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 5 13:5 12 3
3. FC Bohdalov FC Bohdalov 6 13:8 12 0
4. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 5 14:12 12 3
5. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 6 15:8 10 4
6. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 6 15:11 9 0
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 6 8:9 9 0
8. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 6 9:11 8 -1
9. FK Rudíkov FK Rudíkov 6 15:18 8 -1
10. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 6 13:18 7 1
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 6 16:22 6 0
12. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 6 4:12 4 -8
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 6 6:15 4 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 6 9:18 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 5 27:3 15 3
2. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 6 33:10 15 6
3. Předín Předín 6 25:11 15 6
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 20:7 12 9
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 6 18:15 12 6
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 6 16:18 9 3
7. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 6 16:15 7 -2
8. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 6 16:16 7 -2
9. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 5 7:17 7 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 6 11:21 7 -5
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 6 10:20 4 -5
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 6 13:26 4 -8
13. TJ Kouty B TJ Kouty B 6 10:21 3 -6
14. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 6 10:32 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 4 20:7 9 3
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 8:5 8 5
3. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 4 14:15 7 -2
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 4 8:8 4 -2
5. FC Rapotice FC Rapotice 4 8:15 2 -7
6. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 4 4:12 2 -1
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 5 26:8 13 7
2. SK Blatnice SK Blatnice 4 17:7 9 0
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 21:15 9 3
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 4 6:11 4 1
5. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 11:13 3 -3
6. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 4 9:16 3 -3
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 3 4:24 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com