Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - B muži

2020/21

2019/20

2018/19

2017/18

08.08.2020 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:5 Čáslavice-Sádek Čáslavice-Sádek detail
15.08.2020 - 14:00 Pyšel Pyšel 3:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
22.08.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Kouty B Kouty B detail
22.08.2020 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:0 Kouty B Kouty B detail
30.08.2020 - 16:30 Jemnicko B Jemnicko B 3:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
06.09.2020 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:1 Šebkovice B Šebkovice B detail
13.09.2020 - 16:00 Hrotovice Hrotovice 4:1 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
19.09.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Radotice Radotice detail
20.09.2020 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Radotice Radotice detail
26.09.2020 - 00:00 Okříšky B Okříšky B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
26.09.2020 - 15:30 Okříšky B Okříšky B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
03.10.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Rouchovany Rouchovany detail
10.10.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Třebenice Třebenice detail
17.10.2020 - 00:00 Předín Předín 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
24.10.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Rapotice B Rapotice B detail
31.10.2020 - 00:00 Opatov Opatov 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
10.08.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:2 Jemnicko B Jemnicko B detail
17.08.2019 - 16:30 Rapotice B Rapotice B 5:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
25.08.2019 - 16:30 Šebkovice B Šebkovice B 2:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
01.09.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 7:1 Kouty B Kouty B detail
08.09.2019 - 16:00 Radotice Radotice 1:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
15.09.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 7:0 Hrotovice Hrotovice detail
22.09.2019 - 15:30 Opatov Opatov 4:4 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
28.09.2019 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:0 Pyšel Pyšel detail
05.10.2019 - 15:00 Čáslavice-Sádek Čáslavice-Sádek 6:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
13.10.2019 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:1 Třebenice Třebenice detail
19.10.2019 - 14:30 Okříšky B Okříšky B 1:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
26.10.2019 - 14:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:1 Dukovany B Dukovany B detail
03.11.2019 - 14:00 Rouchovany Rouchovany 2:6 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
22.03.2020 - 15:00 Jemnicko B Jemnicko B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
28.03.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Rapotice B Rapotice B detail
28.03.2020 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Rapotice B Rapotice B detail
04.04.2020 - 00:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Šebkovice B Šebkovice B detail
05.04.2020 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Šebkovice B Šebkovice B detail
11.04.2020 - 15:30 Kouty B Kouty B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
18.04.2020 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Radotice Radotice detail
26.04.2020 - 16:00 Hrotovice Hrotovice 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
02.05.2020 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Opatov Opatov detail
10.05.2020 - 16:30 Pyšel Pyšel 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
16.05.2020 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Čáslavice-Sádek Čáslavice-Sádek detail
23.05.2020 - 16:30 Třebenice Třebenice 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
31.05.2020 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Okříšky B Okříšky B detail
07.06.2020 - 16:30 Dukovany B Dukovany B 0:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
13.06.2020 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 0:0 Rouchovany Rouchovany detail
12.08.2018 - 16:30 Dukovany B Dukovany B 5:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
18.08.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:1 Kouty B Kouty B detail
26.08.2018 - 16:30 Radotice Radotice 4:4 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
01.09.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:1 Hrotovice Hrotovice detail
09.09.2018 - 16:00 Šebkovice B Šebkovice B 4:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
16.09.2018 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 5:3 Studenec Studenec detail
23.09.2018 - 15:30 T.J. Koněšín T.J. Koněšín 6:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
29.09.2018 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:4 Opatov Opatov detail
06.10.2018 - 15:00 Myslibořice Myslibořice 2:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.10.2018 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:3 Třebenice Třebenice detail
21.10.2018 - 14:30 Jakubov Jakubov 2:4 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
27.10.2018 - 14:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:0 Okříšky B Okříšky B detail
03.11.2018 - 11:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:4 Rapotice B Rapotice B detail
31.03.2019 - 10:15 Kouty B Kouty B 4:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
07.04.2019 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:4 Radotice Radotice detail
14.04.2019 - 15:30 Hrotovice Hrotovice 2:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
21.04.2019 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:3 Šebkovice B Šebkovice B detail
26.04.2019 - 17:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:0 Dukovany B Dukovany B detail
28.04.2019 - 16:00 Studenec Studenec 2:0 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
05.05.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 1:1 T.J. Koněšín T.J. Koněšín detail
12.05.2019 - 16:30 Opatov Opatov 1:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
18.05.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:6 Myslibořice Myslibořice detail
25.05.2019 - 16:30 Třebenice Třebenice 10:2 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
01.06.2019 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:2 Jakubov Jakubov detail
08.06.2019 - 16:30 Okříšky B Okříšky B 7:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.06.2019 - 17:30 Rapotice B Rapotice B 4:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
19.08.2017 - 16:30 Blatnice B Blatnice B 7:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
26.08.2017 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:2 Štěměchy detail
03.09.2017 - 16:00 Domamil Domamil 0:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
09.09.2017 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:2 Želetava B Želetava B detail
17.09.2017 - 15:30 Předín Předín 3:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
24.09.2017 - 15:30 Rokytnice B Rokytnice B 3:1 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
30.09.2017 - 15:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 7:2 Heraltice Heraltice detail
08.10.2017 - 15:00 Stařeč B Stařeč B 2:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
14.10.2017 - 14:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 9:0 Police Police detail
07.04.2018 - 15:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 6:1 Blatnice B Blatnice B detail
15.04.2018 - 15:30 Štěměchy 3:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
22.04.2018 - 16:00 M. Budějovice B M. Budějovice B 2:1 Domamil Domamil detail
28.04.2018 - 16:00 Želetava B Želetava B 6:5 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
06.05.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 4:3 Předín Předín detail
12.05.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 3:2 Rokytnice B Rokytnice B detail
19.05.2018 - 16:30 Heraltice Heraltice 2:3 M. Budějovice B M. Budějovice B detail
27.05.2018 - 16:30 M. Budějovice B M. Budějovice B 5:1 Stařeč B Stařeč B detail
03.06.2018 - 16:30 Police Police 0:1 M. Budějovice B M. Budějovice B detail

Poslední výsledky

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

(2:0)

Hrotovice vs M. Budějovice B

Dorost

12.9.2020 - 16:00

Třebelovice

0 : 2

M. Budějovice

(0:1)

Třebelovice vs M. Budějovice

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Mladší žáci

12.9.2020 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

12.9.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

9.9.2020 - 17:00

Blatnice

4 : 2

M. Budějovice

()

Blatnice vs M. Budějovice

B muži

6.9.2020 - 16:00

M. Budějovice B

2 : 1

Šebkovice B

(1:1)

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

5.9.2020 - 16:00

Slavoj Polná B

2 : 1

M. Budějovice

(1:0)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

Dorost

5.9.2020 - 13:30

Lipník

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Lipník vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

5 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice vs Čáslavice-Sádek

B muži

30.8.2020 - 16:30

Jemnicko B

3 : 3

M. Budějovice B

(0:1)

Jemnicko B vs M. Budějovice B

A muži

29.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

1 : 4

Nedvědice

(1:2)

M. Budějovice vs Nedvědice

Dorost

29.8.2020 - 13:30

M. Budějovice

2 : 1

Jaroměřice n.R.

(2:0)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

26.8.2020 - 17:00

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice

()

Okříšky B vs M. Budějovice

A muži

23.8.2020 - 16:30

Luka n.J.

3 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Luka n.J. vs M. Budějovice

Dorost

23.8.2020 - 13:00

Brtnice

4 : 4

M. Budějovice

(1:3)

Brtnice vs M. Budějovice

B muži

22.8.2020 - 16:30

M. Budějovice B

4 : 0

Kouty B

(1:0)

M. Budějovice B vs Kouty B

B muži

22.8.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Kouty B

()

M. Budějovice B vs Kouty B

A muži

16.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

3 : 4

Příbyslavice

(2:4)

M. Budějovice vs Příbyslavice

B muži

15.8.2020 - 14:00

Pyšel

3 : 2

M. Budějovice B

(3:1)

Pyšel vs M. Budějovice B

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 6 25:8 15 6
2. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 5 13:5 12 3
3. FC Bohdalov FC Bohdalov 6 13:8 12 0
4. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 5 14:12 12 3
5. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 6 15:8 10 4
6. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 6 15:11 9 0
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 6 8:9 9 0
8. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 6 9:11 8 -1
9. FK Rudíkov FK Rudíkov 6 15:18 8 -1
10. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 6 13:18 7 1
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 6 16:22 6 0
12. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 6 4:12 4 -8
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 6 6:15 4 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 6 9:18 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 5 27:3 15 3
2. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 6 33:10 15 6
3. Předín Předín 6 25:11 15 6
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 20:7 12 9
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 6 18:15 12 6
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 6 16:18 9 3
7. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 6 16:15 7 -2
8. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 6 16:16 7 -2
9. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 5 7:17 7 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 6 11:21 7 -5
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 6 10:20 4 -5
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 6 13:26 4 -8
13. TJ Kouty B TJ Kouty B 6 10:21 3 -6
14. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 6 10:32 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 4 20:7 9 3
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 8:5 8 5
3. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 4 14:15 7 -2
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 4 8:8 4 -2
5. FC Rapotice FC Rapotice 4 8:15 2 -7
6. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 4 4:12 2 -1
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 5 26:8 13 7
2. SK Blatnice SK Blatnice 4 17:7 9 0
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 21:15 9 3
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 4 6:11 4 1
5. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 11:13 3 -3
6. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 4 9:16 3 -3
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 3 4:24 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com