Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Výsledky - A muži

2020/21

2019/20

2018/19

2017/18

2016/17

09.08.2020 - 16:30 Hamry n.S. Hamry n.S. 3:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.08.2020 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:4 Příbyslavice Příbyslavice detail
23.08.2020 - 16:30 Luka n.J. Luka n.J. 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.08.2020 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:4 Nedvědice Nedvědice detail
05.09.2020 - 16:00 Slavoj Polná B Slavoj Polná B 2:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
12.09.2020 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Velký Beranov Velký Beranov detail
20.09.2020 - 15:30 Velká Bíteš B Velká Bíteš B 1:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
26.09.2020 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Stonařov Stonařov detail
27.09.2020 - 15:30 Stonařov Stonařov 5:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
04.10.2020 - 15:00 Rudíkov-Trnava Rudíkov-Trnava 1:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.10.2020 - 15:00 Stařeč Stařeč 2:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.10.2020 - 14:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 FŠ Třebíč FŠ Třebíč detail
25.10.2020 - 14:30 Bohdalov Bohdalov 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
31.10.2020 - 14:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
07.11.2020 - 14:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 FŠ Třebíč FŠ Třebíč detail
15.11.2020 - 14:00 Bohdalov Bohdalov 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
21.11.2020 - 13:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
13.03.2021 - 14:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 FŠ Třebíč FŠ Třebíč detail
21.03.2021 - 14:00 Bohdalov Bohdalov 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.03.2021 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
10.08.2019 - 16:30 Bohdalov Bohdalov 2:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.08.2019 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Stařeč Stařeč detail
25.08.2019 - 16:30 Luka n.J. Luka n.J. 3:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
31.08.2019 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:6 FŠ Třebíč FŠ Třebíč detail
07.09.2019 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Hamry n.S. Hamry n.S. detail
14.09.2019 - 16:00 Velká Bíteš B Velká Bíteš B 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
21.09.2019 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 4:1 Rudíkov-Trnava Rudíkov-Trnava detail
29.09.2019 - 15:30 Stonařov Stonařov 4:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
05.10.2019 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:1 Velký Beranov Velký Beranov detail
12.10.2019 - 15:00 Slavoj Polná B Slavoj Polná B 2:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.10.2019 - 14:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:1 Nedvědice Nedvědice detail
27.10.2019 - 14:30 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 0:8 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.11.2019 - 14:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:6 Příbyslavice Příbyslavice detail
21.03.2020 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Bohdalov Bohdalov detail
29.03.2020 - 15:00 Stařeč Stařeč 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
04.04.2020 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Luka n.J. Luka n.J. detail
12.04.2020 - 15:30 FŠ Třebíč FŠ Třebíč 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.04.2020 - 16:00 Hamry n.S. Hamry n.S. 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.04.2020 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Velká Bíteš B Velká Bíteš B detail
03.05.2020 - 16:30 Rudíkov-Trnava Rudíkov-Trnava 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.05.2020 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Stonařov Stonařov detail
17.05.2020 - 16:30 Velký Beranov Velký Beranov 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
24.05.2020 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Slavoj Polná B Slavoj Polná B detail
30.05.2020 - 16:30 Nedvědice Nedvědice 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.06.2020 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail
14.06.2020 - 16:30 Příbyslavice Příbyslavice 0:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.08.2018 - 16:30 Štěpánov n.S. Štěpánov n.S. 2:5 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.08.2018 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:2 Velký Beranov Velký Beranov detail
25.08.2018 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:0 Rantířov Rantířov detail
02.09.2018 - 16:00 Měřín Měřín 1:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.09.2018 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:2 Stařeč Stařeč detail
15.09.2018 - 15:30 Stonařov Stonařov 6:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
22.09.2018 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Velká Bíteš B Velká Bíteš B detail
30.09.2018 - 15:30 Příbyslavice Příbyslavice 2:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.10.2018 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 4:0 Nedvědice Nedvědice detail
13.10.2018 - 15:00 Slavoj Polná B Slavoj Polná B 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.10.2018 - 14:30 M. Budějovice M. Budějovice 4:2 SK Počítky SK Počítky detail
28.10.2018 - 14:30 Bohdalov Bohdalov 3:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.11.2018 - 14:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:1 Luka n.J. Luka n.J. detail
23.03.2019 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:0 Štěpánov n.S. Štěpánov n.S. detail
31.03.2019 - 15:00 Velký Beranov Velký Beranov 2:7 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.04.2019 - 15:30 Rantířov Rantířov 1:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.04.2019 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Měřín Měřín detail
20.04.2019 - 16:00 Stařeč Stařeč 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
27.04.2019 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:3 Stonařov Stonařov detail
04.05.2019 - 16:30 Velká Bíteš B Velká Bíteš B 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
11.05.2019 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:5 Příbyslavice Příbyslavice detail
19.05.2019 - 16:30 Nedvědice Nedvědice 1:4 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.05.2019 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 5:2 Slavoj Polná B Slavoj Polná B detail
02.06.2019 - 16:30 SK Počítky SK Počítky 6:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
09.06.2019 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:2 Bohdalov Bohdalov detail
16.06.2019 - 16:30 Luka n.J. Luka n.J. 2:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
05.08.2017 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Žďár n.Sázavou B Žďár n.Sázavou B detail
13.08.2017 - 16:30 Nové Syrovice Nové Syrovice 3:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
19.08.2017 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:3 Šebkovice Šebkovice detail
27.08.2017 - 16:30 Herálec Herálec 2:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.09.2017 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:3 Želetava Želetava detail
10.09.2017 - 16:00 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. 2:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.09.2017 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:0 Dukovany Dukovany detail
23.09.2017 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:0 Třebíč B Třebíč B detail
01.10.2017 - 15:30 Černíč Černíč 3:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
07.10.2017 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:1 Jemnicko Jemnicko detail
14.10.2017 - 15:00 SFK Vrchovina B SFK Vrchovina B 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
21.10.2017 - 14:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:2 Moravec Moravec detail
29.10.2017 - 14:30 Budiš-Náram Budiš-Náram 7:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
25.03.2018 - 15:00 Žďár n.Sázavou B Žďár n.Sázavou B 1:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
31.03.2018 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:2 Nové Syrovice Nové Syrovice detail
08.04.2018 - 15:30 Šebkovice Šebkovice 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
14.04.2018 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:3 Herálec Herálec detail
21.04.2018 - 17:00 Želetava Želetava 5:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.04.2018 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 1:3 Nám칝 n.O. Nám칝 n.O. detail
05.05.2018 - 16:30 Dukovany Dukovany 1:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
13.05.2018 - 16:30 Třebíč B Třebíč B 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.05.2018 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 6:3 Černíč Černíč detail
26.05.2018 - 16:30 Jemnicko Jemnicko 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
02.06.2018 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:6 SFK Vrchovina B SFK Vrchovina B detail
10.06.2018 - 16:30 Moravec Moravec 4:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
16.06.2018 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:0 Budiš-Náram Budiš-Náram detail
06.08.2016 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:2 Sapeli Polná Sapeli Polná detail
14.08.2016 - 16:30 Okříšky Okříšky 3:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.08.2016 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Žirovnice Žirovnice detail
28.08.2016 - 16:30 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 2:2 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.09.2016 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:1 Přibyslav Přibyslav detail
11.09.2016 - 16:00 Ždírec n.D. Ždírec n.D. 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.09.2016 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:0 Jemnicko Jemnicko detail
24.09.2016 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:3 Chotěboř Chotěboř detail
01.10.2016 - 15:00 Humpolec Humpolec 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
08.10.2016 - 15:00 M. Budějovice M. Budějovice 2:0 Velké Meziříčí B Velké Meziříčí B detail
16.10.2016 - 14:30 Nová Ves Nová Ves 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
22.10.2016 - 14:30 M. Budějovice M. Budějovice 2:4 Ledeč n.S. Ledeč n.S. detail
30.10.2016 - 14:00 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. 3:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
06.11.2016 - 10:30 Sapeli Polná Sapeli Polná 1:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
01.04.2017 - 15:30 M. Budějovice M. Budějovice 1:1 Okříšky Okříšky detail
08.04.2017 - 15:30 Žirovnice Žirovnice 2:3 M. Budějovice M. Budějovice detail
15.04.2017 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:2 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod detail
23.04.2017 - 16:00 Přibyslav Přibyslav 4:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
29.04.2017 - 16:00 M. Budějovice M. Budějovice 0:0 Ždírec n.D. Ždírec n.D. detail
06.05.2017 - 16:30 Jemnicko Jemnicko 0:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
14.05.2017 - 16:30 Chotěboř Chotěboř 3:1 M. Budějovice M. Budějovice detail
20.05.2017 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:1 Humpolec Humpolec detail
28.05.2017 - 14:00 Velké Meziříčí B Velké Meziříčí B 2:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
03.06.2017 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 0:3 Nová Ves Nová Ves detail
11.06.2017 - 16:30 Ledeč n.S. Ledeč n.S. 4:0 M. Budějovice M. Budějovice detail
17.06.2017 - 16:30 M. Budějovice M. Budějovice 3:1 Jaroměřice n.R. Jaroměřice n.R. detail

Poslední výsledky

A muži

21.11.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

15.11.2020 - 14:00

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

A muži

7.11.2020 - 14:00

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

B muži

1.11.2020 - 14:00

Opatov

0 : 0

M. Budějovice B

()

Opatov vs M. Budějovice B

A muži

31.10.2020 - 14:00

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

31.10.2020 - 10:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.10.2020 - 00:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2020 - 10:00

M. Budějovice

0 : 0

Jemnicko

()

M. Budějovice vs Jemnicko

A muži

25.10.2020 - 14:30

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

Dorost

25.10.2020 - 10:30

Rapotice

0 : 0

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

B muži

24.10.2020 - 14:30

M. Budějovice B

0 : 0

Rapotice B

()

M. Budějovice B vs Rapotice B

Dorost

24.10.2020 - 00:00

Rapotice

0 : 0

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

B muži

18.10.2020 - 14:30

Předín

0 : 0

M. Budějovice B

()

Předín vs M. Budějovice B

A muži

17.10.2020 - 14:30

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

Dorost

17.10.2020 - 11:30

M. Budějovice

0 : 0

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

Mladší žáci

17.10.2020 - 11:30

Čáslavice-Sádek

0 : 0

M. Budějovice

()

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice

Dorost

17.10.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

Mladší žáci

17.10.2020 - 00:00

Čáslavice-Sádek

0 : 0

M. Budějovice

()

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice

A muži

11.10.2020 - 15:00

Stařeč

2 : 3

M. Budějovice

(1:0)

Stařeč vs M. Budějovice

B muži

10.10.2020 - 15:00

M. Budějovice B

4 : 2

Třebenice

(2:0)

M. Budějovice B vs Třebenice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 10 36:11 25 10
2. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 9 29:11 18 6
3. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 9 24:20 17 -1
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 9 24:19 15 0
5. FC Bohdalov FC Bohdalov 10 19:19 15 -3
6. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 10 20:22 13 1
7. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 10 19:22 13 -5
8. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 10 18:21 13 -2
9. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 10 24:28 13 -2
10. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 10 15:19 13 -5
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 10 21:33 12 0
12. FK Rudíkov FK Rudíkov 9 21:25 11 -1
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 10 16:26 10 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 17:27 9 0
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 49:8 27 12
2. Předín Předín 10 39:21 24 6
3. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 40:18 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 8 24:15 18 6
5. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 30:28 18 6
6. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 28:17 16 4
7. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 33:28 16 -2
8. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 9 13:26 13 -2
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 10 23:24 10 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 10 29:38 10 -8
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 17:44 7 -8
12. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 10 22:38 6 -6
13. SK Kouty B SK Kouty B 9 13:31 4 -5
14. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 9 17:41 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 8 42:13 18 6
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 8 20:10 18 6
3. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 8 17:23 11 -1
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 8 13:19 7 -5
5. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 8 21:36 7 -5
6. FC Rapotice FC Rapotice 8 18:30 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 35:23 17 5
2. SK Blatnice SK Blatnice 8 34:16 16 1
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 28:21 15 0
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 35:31 13 1
5. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 26:23 12 0
6. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 16:18 11 2
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 16:58 0 -12
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com