Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Mladší žáci

Okresní přebor

Brankář

Jakub Chrásta

Obránce

Lukáš Šplíchal

Šarlota Šabatková

Šimon Nečesal

Stela Okošová

Záložník

Adam Prokeš

Adéla Vydrová

Jáchym Okoš

Štěpán Svoboda I

Útočník

Jan Němeček

Ondřej Šplíchal

Štěpán Šafránek

Štěpán Svoboda II

Poslední výsledky

B muži

19.7.2021 - 20:06

M. Budějovice B

3 : 2

()

M. Budějovice B vs Štěměchy

A muži

11.10.2020 - 15:00

Stařeč

2 : 3

M. Budějovice

()

Stařeč vs M. Budějovice

B muži

10.10.2020 - 15:00

M. Budějovice B

4 : 2

Třebenice

()

M. Budějovice B vs Třebenice

Dorost

10.10.2020 - 12:00

M. Budějovice

4 : 0

Lipník

()

M. Budějovice vs Lipník

Mladší žáci

10.10.2020 - 10:00

M. Budějovice

2 : 1

Okříšky B

()

M. Budějovice vs Okříšky B

Mladší žáci

6.10.2020 - 16:00

M. Budějovice

5 : 2

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

A muži

4.10.2020 - 15:00

Rudíkov

1 : 2

M. Budějovice

()

Rudíkov vs M. Budějovice

Mladší žáci

4.10.2020 - 11:15

Jemnicko

3 : 2

M. Budějovice

()

Jemnicko vs M. Budějovice

B muži

3.10.2020 - 15:00

M. Budějovice B

5 : 2

Rouchovany

()

M. Budějovice B vs Rouchovany

Dorost

3.10.2020 - 15:00

Jaroměřice n.R.

1 : 2

M. Budějovice

()

Jaroměřice n.R. vs M. Budějovice

Mladší žáci

1.10.2020 - 16:30

M. Budějovice

2 : 1

Blatnice

()

M. Budějovice vs Blatnice

A muži

27.9.2020 - 15:30

Stonařov

5 : 3

M. Budějovice

()

Stonařov vs M. Budějovice

B muži

26.9.2020 - 15:30

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice B

()

Okříšky B vs M. Budějovice B

Dorost

26.9.2020 - 12:30

M. Budějovice

2 : 0

Brtnice

()

M. Budějovice vs Brtnice

A muži

20.9.2020 - 15:30

Velká Bíteš B

1 : 0

M. Budějovice

()

Velká Bíteš B vs M. Budějovice

B muži

20.9.2020 - 15:30

M. Budějovice B

5 : 3

Radotice

()

M. Budějovice B vs Radotice

Mladší žáci

20.9.2020 - 13:15

Třebelovice

1 : 6

M. Budějovice

()

Třebelovice vs M. Budějovice

Dorost

19.9.2020 - 14:00

M. Budějovice

4 : 4

Rapotice

()

M. Budějovice vs Rapotice

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

()

Hrotovice vs M. Budějovice B

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

()

M. Budějovice vs Velký Beranov

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Sokol Studenec TJ Sokol Studenec 0 0:0 0 0
2. TJ Koněšín TJ Koněšín 0 0:0 0 0
3. TJ Sokol Horní Újezd TJ Sokol Horní Újezd 0 0:0 0 0
4. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 0 0:0 0 0
5. FC Náměšť n.O.-Vícenice B FC Náměšť n.O.-Vícenice B 0 0:0 0 0
6. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 0 0:0 0 0
7. TJ Hartvíkovice TJ Hartvíkovice 0 0:0 0 0
8. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 0 0:0 0 0
9. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 0 0:0 0 0
10. Sokol Výčapy Sokol Výčapy 0 0:0 0 0
11. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 0 0:0 0 0
12. SK Slavia Chlístov SK Slavia Chlístov 0 0:0 0 0
13. TJ Myslibořice TJ Myslibořice 0 0:0 0 0
14. TJ Vladislav TJ Vladislav 0 0:0 0 0
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 49:8 27 12
2. Sokol Předín Sokol Předín 10 39:21 24 6
3. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 40:18 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 8 24:15 18 6
5. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 30:28 18 6
6. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 28:17 16 4
7. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 33:28 16 -2
8. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 9 13:26 13 -2
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 10 23:24 10 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 10 29:38 10 -8
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 17:44 7 -8
12. FK Opatov FK Opatov 10 22:38 6 -6
13. SK Kouty B SK Kouty B 9 13:31 4 -5
14. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 9 17:41 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 8 42:13 18 6
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 8 20:10 18 6
3. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 8 17:23 11 -1
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 8 13:19 7 -5
5. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 8 21:36 7 -5
6. FC Rapotice FC Rapotice 8 18:30 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 35:23 17 5
2. SK Blatnice SK Blatnice 8 34:16 16 1
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 28:21 15 0
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 35:31 13 1
5. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 26:23 12 0
6. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 16:18 11 2
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 16:58 0 -12
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Sokol Předín Sokol Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com