Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Dorost

Okresní přebor

Brankář

Karel Haza

Štěpán Pokorný

Obránce

Jakub Kodajek

Mario Premar

Martin Kuba

Radek Nykrmajer

Tomáš Nguyen

Záložník

Filip Nguyen

Jan Liška

Jaroslav Okoš

Josef Bláha

Ondřej Fedra

Roman Ledecký

Tadeáš Růžička

Útočník

Pavel Kolman

Vojta Polický

Poslední výsledky

A muži

21.11.2020 - 13:30

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

A muži

15.11.2020 - 14:00

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

A muži

7.11.2020 - 14:00

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

B muži

1.11.2020 - 14:00

Opatov

0 : 0

M. Budějovice B

()

Opatov vs M. Budějovice B

A muži

31.10.2020 - 14:00

M. Budějovice

0 : 0

Jaroměřice n.R.

()

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

31.10.2020 - 10:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.10.2020 - 00:00

Podhorácko

0 : 0

M. Budějovice

()

Podhorácko vs M. Budějovice

Mladší žáci

28.10.2020 - 10:00

M. Budějovice

0 : 0

Jemnicko

()

M. Budějovice vs Jemnicko

A muži

25.10.2020 - 14:30

Bohdalov

0 : 0

M. Budějovice

()

Bohdalov vs M. Budějovice

Dorost

25.10.2020 - 10:30

Rapotice

0 : 0

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

B muži

24.10.2020 - 14:30

M. Budějovice B

0 : 0

Rapotice B

()

M. Budějovice B vs Rapotice B

Dorost

24.10.2020 - 00:00

Rapotice

0 : 0

M. Budějovice

()

Rapotice vs M. Budějovice

B muži

18.10.2020 - 14:30

Předín

0 : 0

M. Budějovice B

()

Předín vs M. Budějovice B

A muži

17.10.2020 - 14:30

M. Budějovice

0 : 0

FŠ Třebíč

()

M. Budějovice vs FŠ Třebíč

Dorost

17.10.2020 - 11:30

M. Budějovice

0 : 0

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

Mladší žáci

17.10.2020 - 11:30

Čáslavice-Sádek

0 : 0

M. Budějovice

()

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice

Dorost

17.10.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Třebelovice

()

M. Budějovice vs Třebelovice

Mladší žáci

17.10.2020 - 00:00

Čáslavice-Sádek

0 : 0

M. Budějovice

()

Čáslavice-Sádek vs M. Budějovice

A muži

11.10.2020 - 15:00

Stařeč

2 : 3

M. Budějovice

(1:0)

Stařeč vs M. Budějovice

B muži

10.10.2020 - 15:00

M. Budějovice B

4 : 2

Třebenice

(2:0)

M. Budějovice B vs Třebenice

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 10 36:11 25 10
2. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 9 29:11 18 6
3. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 9 24:20 17 -1
4. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 9 24:19 15 0
5. FC Bohdalov FC Bohdalov 10 19:19 15 -3
6. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 10 20:22 13 1
7. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 10 19:22 13 -5
8. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 10 18:21 13 -2
9. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 10 24:28 13 -2
10. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 10 15:19 13 -5
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 10 21:33 12 0
12. FK Rudíkov FK Rudíkov 9 21:25 11 -1
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 10 16:26 10 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 10 17:27 9 0
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 9 49:8 27 12
2. Předín Předín 10 39:21 24 6
3. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 10 40:18 20 5
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 8 24:15 18 6
5. FC Rapotice B FC Rapotice B 10 30:28 18 6
6. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 28:17 16 4
7. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 10 33:28 16 -2
8. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 9 13:26 13 -2
9. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 10 23:24 10 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 10 29:38 10 -8
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 10 17:44 7 -8
12. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 10 22:38 6 -6
13. SK Kouty B SK Kouty B 9 13:31 4 -5
14. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 9 17:41 4 -11
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 8 42:13 18 6
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 8 20:10 18 6
3. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 8 17:23 11 -1
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 8 13:19 7 -5
5. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 8 21:36 7 -5
6. FC Rapotice FC Rapotice 8 18:30 6 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 9 35:23 17 5
2. SK Blatnice SK Blatnice 8 34:16 16 1
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 9 28:21 15 0
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 8 35:31 13 1
5. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 8 26:23 12 0
6. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 7 16:18 11 2
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 9 16:58 0 -12
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com