Tyto stránky využívají cookies k uchovávání informací ve vašem počítači. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas. Další informace

SPORTOVNÍ KLUB MORAVSKÉ BUDĚJOVICE z.s.

Informační sdělení

13.03.2020 - 08:04

Informační sdělení

 

 

Vážení sportovní přátelé, rodiče a hráči. Vzhledem k opatřením, jenž nařídila vláda České republiky a odložení startu všech fotbalových amatérských soutěží dle rozhodnutí FAČR, se Sportovní klub Moravské Budějovice dobrovolně rozhodl zrušit všechny tréninky napříč klubem až do 26.3.2020. 

 

 

Ačkoliv se nás, jakožto fotbalistů trénujících venku, netýkají tak důsledná opatření, i přesto jsme se rozhodli v první řadě myslet na zdraví našich hráčů, funkcionářů, trenérů a ostatních členů rodin, kteří na naše fotbalisty čekají doma. "Tréninky jsou v rámci klubu zrušeny až do 26.3.2020. Rovněž žádáme kluky a holky, aby se v rámci "prázdnin" neshromažďovali ve velkých počtech a uvědomili si zodpovědnost vůči společnosti," apeluje předseda klubu Libor Stehlík. Sportovní klub Moravské Budějovice z.s. tak reaguje na krizovou situaci v České republice a ještě jednou žádá všechny hráče, trenéry a rodiče, aby dbali bezpečnostních předpisů.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

 

Sdílet

Poslední výsledky

B muži

13.9.2020 - 16:00

Hrotovice

4 : 1

M. Budějovice B

(2:0)

Hrotovice vs M. Budějovice B

Dorost

12.9.2020 - 16:00

Třebelovice

0 : 2

M. Budějovice

(0:1)

Třebelovice vs M. Budějovice

A muži

12.9.2020 - 16:00

M. Budějovice

3 : 2

Velký Beranov

(2:0)

M. Budějovice vs Velký Beranov

Mladší žáci

12.9.2020 - 10:00

M. Budějovice

1 : 4

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

12.9.2020 - 00:00

M. Budějovice

0 : 0

Podhorácko

()

M. Budějovice vs Podhorácko

Mladší žáci

9.9.2020 - 17:00

Blatnice

4 : 2

M. Budějovice

()

Blatnice vs M. Budějovice

B muži

6.9.2020 - 16:00

M. Budějovice B

2 : 1

Šebkovice B

(1:1)

M. Budějovice B vs Šebkovice B

A muži

5.9.2020 - 16:00

Slavoj Polná B

2 : 1

M. Budějovice

(1:0)

Slavoj Polná B vs M. Budějovice

Dorost

5.9.2020 - 13:30

Lipník

0 : 0

M. Budějovice

(0:0)

Lipník vs M. Budějovice

Mladší žáci

31.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

5 : 0

Čáslavice-Sádek

()

M. Budějovice vs Čáslavice-Sádek

B muži

30.8.2020 - 16:30

Jemnicko B

3 : 3

M. Budějovice B

(0:1)

Jemnicko B vs M. Budějovice B

A muži

29.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

1 : 4

Nedvědice

(1:2)

M. Budějovice vs Nedvědice

Dorost

29.8.2020 - 13:30

M. Budějovice

2 : 1

Jaroměřice n.R.

(2:0)

M. Budějovice vs Jaroměřice n.R.

Mladší žáci

26.8.2020 - 17:00

Okříšky B

5 : 3

M. Budějovice

()

Okříšky B vs M. Budějovice

A muži

23.8.2020 - 16:30

Luka n.J.

3 : 0

M. Budějovice

(1:0)

Luka n.J. vs M. Budějovice

Dorost

23.8.2020 - 13:00

Brtnice

4 : 4

M. Budějovice

(1:3)

Brtnice vs M. Budějovice

B muži

22.8.2020 - 16:30

M. Budějovice B

4 : 0

Kouty B

(1:0)

M. Budějovice B vs Kouty B

B muži

22.8.2020 - 00:00

M. Budějovice B

0 : 0

Kouty B

()

M. Budějovice B vs Kouty B

A muži

16.8.2020 - 16:30

M. Budějovice

3 : 4

Příbyslavice

(2:4)

M. Budějovice vs Příbyslavice

B muži

15.8.2020 - 14:00

Pyšel

3 : 2

M. Budějovice B

(3:1)

Pyšel vs M. Budějovice B

Tabulka

A muži

B muži

Dorost

Mladší žáci

Starší žáci

# Tým Z Skóre B +/-
1. SK Pernštejn Nedvědice SK Pernštejn Nedvědice 6 25:8 15 6
2. TJ FC Hamry nad Sázavou TJ FC Hamry nad Sázavou 5 13:5 12 3
3. FC Bohdalov FC Bohdalov 6 13:8 12 0
4. TJ Sokol Přibyslavice TJ Sokol Přibyslavice 5 14:12 12 3
5. TJ  Velký Beranov TJ Velký Beranov 6 15:8 10 4
6. SK Fotbalová škola Třebíč SK Fotbalová škola Třebíč 6 15:11 9 0
7. TJ Sokol Stařeč TJ Sokol Stařeč 6 8:9 9 0
8. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. SK Buwol Metal Luka n.Jihl. 6 9:11 8 -1
9. FK Rudíkov FK Rudíkov 6 15:18 8 -1
10. Sokol Stonařov Sokol Stonařov 6 13:18 7 1
11. FC PBS Velká Bíteš B FC PBS Velká Bíteš B 6 16:22 6 0
12. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 6 4:12 4 -8
13. Slavoj Polná B Slavoj Polná B 6 6:15 4 -5
14. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 6 9:18 3 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. Sokol Hrotovice Sokol Hrotovice 5 27:3 15 3
2. 1.SK Rouchovany 1.SK Rouchovany 6 33:10 15 6
3. Předín Předín 6 25:11 15 6
4. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 20:7 12 9
5. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 6 18:15 12 6
6. FC Rapotice B FC Rapotice B 6 16:18 9 3
7. TJ Sokol Pyšel TJ Sokol Pyšel 6 16:15 7 -2
8. SK Moravské Budějovice B SK Moravské Budějovice B 6 16:16 7 -2
9. 1.FC Jemnicko B 1.FC Jemnicko B 5 7:17 7 -2
10. TJ Družstevník Radotice TJ Družstevník Radotice 6 11:21 7 -5
11. Horácký klub Třebenice Horácký klub Třebenice 6 10:20 4 -5
12. Sokol Šebkovice B Sokol Šebkovice B 6 13:26 4 -8
13. TJ Kouty B TJ Kouty B 6 10:21 3 -6
14. TJ Sokol Opatov TJ Sokol Opatov 6 10:32 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 4 20:7 9 3
2. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 8:5 8 5
3. TJ Sokol Brtnice TJ Sokol Brtnice 4 14:15 7 -2
4. FK Jaroměřice nad Rokytnou FK Jaroměřice nad Rokytnou 4 8:8 4 -2
5. FC Rapotice FC Rapotice 4 8:15 2 -7
6. Hajduk Lipník Hajduk Lipník 4 4:12 2 -1
# Tým Z Skóre B +/-
1. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 6 27:14 13 4
2. SK Blatnice SK Blatnice 5 23:8 12 3
3. SK Huhtamaki Okříšky B SK Huhtamaki Okříšky B 4 21:15 9 3
4. FC Čáslavice-Sádek FC Čáslavice-Sádek 4 6:11 4 1
5. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 4 11:13 3 -3
6. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 4 9:16 3 -3
7. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 3 4:24 0 -6
# Tým Z Skóre B +/-
1. 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 1.SK Rokytnice n.Rokytnou 11 87:14 33 18
2. 1.FC Jemnicko 1.FC Jemnicko 11 64:36 22 7
3. SK Moravské Budějovice SK Moravské Budějovice 11 36:27 19 1
4. Předín Předín 11 30:21 18 0
5. TJ Třebelovice TJ Třebelovice 11 42:35 17 2
6. FK Podhorácko 2015 FK Podhorácko 2015 11 30:20 10 -5
7. SK Nové Syrovice SK Nové Syrovice 11 18:53 7 -11
8. SK Blatnice SK Blatnice 11 4:105 0 -18

Zdroj: vysledky.com